Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne bántsam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne bántsam? Szeretnék neki segíteni! FONTOS!

Figyelt kérdés

A bnőmet molesztálták. Nem tudom mikor, hogy, ki, és semmi konkrétat nem tudok. Nem akar róla beszélni, én meg nem akarom erőltetni. De amikor együtt vagyunk óvatosnak kell lennem. Ez még rendben is lenne a gond csak az, hogy mindig az utolsó pillanat után veszem észre, hogy nem voltam az. Akkor néha remeg, fél, össze húzza magát,... Én nem akarom, hogy így érezzen! Nem szeretnék neki kellemetlenséget okozni. Szeretném megmutatni neki, hogy élvezni is lehet és én nem akarom bántani. Hogyan tudnék neki segíteni? Hogy ha nem is tudja elfelejteni..., legalább enyhüljön ez az érzés?

Köszi!


2010. nov. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdetnek csak ölelgesd és csókold szenvedélyesen, érezzétek egymást, érezze magát biztonságban a karjaidban, szeresd, nyugtasd meg és előbb utóbb megbékél majd vele... Ha nem akkor lehet orvosra lesz szükség, de te legyél vele türelmes és ne erőszakoskodj soha!
2010. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
talán kérd meg h ő kezdeményezzen, és irányítson, ha látja hogy nem tepered le közben talán jobban megbízik majd benned..
2010. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. nov. 2. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta:)
2010. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szülők. Szólj a szülőknek, valami nincs rendben!

Ők ismerik igazán, nem pedig te. Azzal segítesz a többet, ha szólsz hozzá tartozónak. Lehet, hogy olyan dolog áll a háttérben amit, nem akar egy fiúnak elmondani!

2010. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Huuuuuuuuu de ismerős story :( :S egyik haveromnak is ilyen problémája volt :S :( szerintem legyél vele türelmes!Nagyon nehéz feldolgozni egy ilyen esetet! Nagyon lassú folyamat de hidd el türelem rózsát terem :) és h aigazán szereted megteszed érte! LEgyél hozzá gyengéd...csók,ölelés,simogasd a hátát derekát vag yamit :) találd el az érzéki pontokat DE csak később eleinte csak finom kis apróságok utána tovább és tovább majd befog gerjedni :) remélem segítettem :)
2010. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. nov. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!