Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okból kereshet párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból kereshet párt egy normális 40-es férfi?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nincs, tuti van vele valami, csak normálisnak tűnik?
aug. 4. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Amiért bárki más.
aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogyhogy (még/már) nincs neki. Mivel azok szoktak hoppon maradni, akikkel van valami gáz.
aug. 4. 20:00
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veled is van valami?
aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elvált, de nem akar egyedül élni


Aki 40 évesen párt keres az általában nem a legelsőt keresi.

aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mondjuk az okok között szerepel, hogy volt három nő akik kezdeményeztek nálam, de ők nekem nem voltak match, és volt egy, aki pedig nekem tetszett, de neki meg sajnos én nem jöttem be. Ezen kívül a munkámban nem sok nővel találkozom, az online párkeresés meg nem nekem való.
aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

A mai világban már kifejezetten nem igaz ez az állítás.


30 évvel ezelőtt ha egy nő nem házasodott meg 25 éves koráig, rásütötték, hogy biztos van vele valami probléma, azért nem kell senkinek. Mert akkoriban az volt a természetes, ha egy nő 25 évesen már anyuka. Ez szerencsére kikopott mára már.


Viszont a mai világban a párkeresés és a párba állás is ésszel megy, nem pedig szívvel. Nem bántva ezzel a nőket és akinek nem inge ne vegye magára, de ők azok akik listával állnak elő, hogy márpedig egy férfinak hogyan kell kinéznie, milyen magasnak kell lennie, milyen beosztásban kell dolgoznia, mennyit kell keresnie, és hiába van számára egy szimpatikus személy, nem fog vele összeállni, ha ez a személy csak egy szakmunkás. Mert az manapság már ciki. Azzal nem lehet dicsekedni.


De kedvencem azok a nők (feltételezem te is ez vagy), akik megkérdőjelezik, hogy a másik vajon mennyire lehet beteg/böszme/lusta/életképtelen amiért egyedül van, mert az hogy ő maga egyedül van, az a világ legtermészetesebb dolga és csupán így hozta az élet, ha viszont más is egyedül van, akkor vele biztosan van valami probléma, különben nem lenne egyedül...


Attól mert valaki 40 évesen egyedül van, nem azt jelenti, hogy hoppon maradt, lehet ő hagyott valakit hoppon... De ezzel a gondolkodással, minden egyedülálló ember beteg, vagy mindenki akivel valaha is egyszer szakítottak, mert ha normális lenne, nem szakítottak volna vele.

aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kereshetne, tiltja a törvény??? Attól, hogy valaki elvált, szakított és elmúlt már 40 éves nem tiltja meg senki, hogy újra ismerkedjen. S igen, vannak köztük normálisak is - ettől ha te a legjobb pasikat nézed ki még válogatni fognak. Sorry, de így van - pont úgy ahogy te is válogatsz, nem igaz?!
aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész kor-dolog egy nagy bullshit. Egy 28-30 éves csajra is mondják, hogy ha nincs senkije, akkor már nem is lesz, mert már "öreg". Ugyanígy nem igaz. És ugyanígy nem redflag. Semmit nem jelent. Nem volt szerencséje, otthagyták, a párja csalta... ezer ok lehet a háttérben, ami miatt hülyeség a kor végett gyanakodni.
aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Légy óvatos.
aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok 80%-a felbomlik. Az emberek 80%-a újra és újra párkereső státuszban él míg meg nem öregszik annyira, hogy már nem vált inkább akkor sem ha nem túl jó a kapcsolat. A maradék 20% csak a normális szerinted?? Szerintem inkább ők a szerencsések akik olyan párra lelnek ami tényleg passzol nekik vagy olyan tutyimutyi kapcsolatfüggők hogy akkor sem váltanak ha a partnerükkel pokol az élet.
aug. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!