Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gyakori, hogy valaki olyan emberrel jöjjön össze, aki tényleg nem tetszett neki elsőre?

Figyelt kérdés
Az online világban ez persze nem játszik, mert ott másodpercek alatt döntenek az emberek és mindig lesz más, aki jobban tetszik. Viszont a való életben mennyire van ez meg? Hogy elsőre nem tetszett annyira, nyilván a külseje miatt, mert az az első, amit látunk a másikból, de idővel valahogy ez felülíródott. Végülis rengeteg aspektusa van annak, hogy egy ember hogy érezhet vonzalmat egy másik iránt. Lehet idővel ez jobban kijön?

aug. 3. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A) Ha rá bír nézni, nem kapja el a hányinger és mellette nagyon jó barátok vagyis egyik sem közeledik a másikhoz hátsó szándékkal akkor lehet belőle vonzalom.


B) Ha magányos mindkettő, vagy az egyik és a másik azt kihasználja, hátsó szándékkal közeledik első perctől fogva akkor az áldozat hamis vonzalmat kezdhet el iránta érezni.

aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
A szerelem megszépíti az embert. A párom nem tetszett nekem eleinte, most se mondanám egy adonisznak, de megláttam benne a szépet. És most nem a belsőre gondolok. Ahogy belezúgtam, hirtelen megláttam a vonzó tulajdonságait is.
aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vonzó férfiként? A kérdésben lévő eset 100% majdnem ... :D
aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg ha demiszexuális valaki, vagy lelkileg sérült, lejjebb adja az igényeit aztán felébred, hogy hoppá mégse...
aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Arra gondolsz?hogy azèrt jàrsz valakivel,mert màsok irigylik töled?
aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
31%
A mostani párommal, egyben munkatársam is, először csak egy társaságban voltunk. Pár év után észrevettem, hogy vonzódik hozzám, finoman ostromolt, engem idegesített, nem kellett "úgy" Abbahagyta, került és azt kezdtem érezni, hogy hiányzik. Összejöttünk 1 éve, ma már nagy szerelemben vagyunk. Mindehhez kellett 11 év.
aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
4. Az embernek változhat az ízlése is. Esetleg lehet olyan is hogy lefogy az illető, és akkor már vonzónak találja, és hasonlók.
aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
18:02 "4. Az embernek változhat az ízlése is." Inkább kénytelen lentebb tenni a lécet, ha nem szeretne egyedül maradni ...
aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva úgy, hogy megszereted, mint embert és akkor már a testével együtt fogadod el. Meg hát az is igaz, hogy nehéz levetkőzni azt a sok felszínes hülyeséget, ami ömlik a médiából, hogy mi a szép, kinek milyennek kellene lennie, milyen egy jó kapcsolat, stb. Egy idő után rajon az ember, hogy bár az a másik nem egy (hamis) ideál, de nem is olyan rossz, sőt, egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek először látta vagy látszódott,ha érted, mire gondolok... Ha tényleg őszintén szeretsz valakit, az nem lehet csúnya a szemedben.
aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!