Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik valamilyen testi "rendellenességgel" vagy extra testalkattal rendelkeznek, normálisnak gondolják a párjuk vagy azokat akik vonzódnak hozzájuk vagy betegesnek?

Figyelt kérdés
Pl extra "gyerektestű" lányok, fiatal nők, törpenővesű, extrán túlsúlyos, amputált vagy gyakorlatilag bármilyen testi elváltozásra gondolok, ami miatt a testűk közel sem hasonlít egy átlag, általános nőies megjelenéshez. A kérdés kifejezetten a te testiség részre vonatkozik, nem a szerelemre, elfogadásra stb.

júl. 31. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Általános nő*

Attól még nőies lehet.


Normálisnak gondolom, tekintve, hogy a párom nem elsődlegesen a külsőre megy. Persze tudom, hogy szép arcom van számára és többet is megjegyezték már, hogy szép, de ennyi. Én kövér vagyok, fogytam és még tervezek is.

júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiteles számomra, hogy vonzódnak. Csak beérik velem ürítés céljából.

Nagyon ritkán, több évente egyszer fordul elő, hogy valaki bepróbálkozik nálam. Helyből gyanús. Mondjuk általában látszik is rajta, hogy semmilyen normális/átlagos nőnél labdába sem rúghat. Amelyiken nem látszik ránézésre, annál jön a gyanú, hogy nem teljesen normális.

júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia 2es! Szimpatikusnak tűnsz! Van kedved ismerkedni?
júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 szia. Látom azért te is mindig megtalálod a neked megfelelő kérdéseket....
júl. 31. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vak nőként már futottam bele olyan férfiba, aki konkrétan megmondta, igen, szeretne velem szexelni, mert kipróbálná, más-e, mint egy látó nővel! Na, ez beteges. De találkoztam már olyan normális férfival is, aki tényleg vonzódott hozzám. Vak létemre abszolut vállalható velem a megjelenés bárhol, igaz nem vagyok úgymond feltűnően nőies, mert pl. nem sminkelek vagy viselek ékszert, de a ruháim mindig tiszták és jól kombinálhatóak.
júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 ha olvasod.


Én kifejezetten testi másságra gondoltam. Ne értsd félre de ha valaki vak vagy látó az nem okoz változást a testi megjelenésben.

Sok szerencsét a párkereséshez.

júl. 31. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Ha születéstől nem lát, akkor , de látszik a szemükön. Ezáltal az arcuk sem olyan kinézetű mint egy átlag embernek.

Én egyébként voltam extrém kövér , mikor a férjemmel összejöttünk. Nem tartom sem betegnek, sem fuának. Nem gondolnám, hogy egy kövér emberhez ne lehetne vonzódni, ne lehetne szeretni, és azt sem hogy ez mindenképp beteges.

Én pl az egészségem miatt lefogytam. Na most egy hájfétises, feeder elmebeteg ezt nem viselte volna el, mert őket maga a kövérség és a másik hízlalása izgatja ami már beteg dolog.

júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ez nem csak "testi másság" nálad, hiszen teljesen más a világod. Megkérdezhetem, hogy mióta vagy vak, és mit hogyan "látsz"? (ne haragudj, nem zaklatásnak szánom, plusz nő vagyok).
aug. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!