Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom törölni a Tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom törölni a Tinder előfizetésem?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt töltöttem ki a profilom minden adatát. A bemutatkozást is. Amiben le írtam hogy mit keresek (alkalmi vagy nyitott kapcsolatot keresek hosszú távon). Majd tegnap hajnalban 00:56-kor jött email hogy törölték a bemutatkozásom mert sérti a közönséggi irányelveket majd 00:57-kor jött egy másik email amiben már az állt hogy többszörösen megsértettem a Tinder irányelveit ezért törlik a fiókomat szexuális tartalom miatt.

Próbáltam belépni az appban de ugyan ezt írta hogy szexuális tartalom miatt törölték a fiókomat az előfizetésemet nekem kell lemondanom.

Tegnap a Tinder internetes oldalán léptem be a fiókomba a panasz központban fellebbezést kértem. De még nem történt semmi. Azt írták hogy emailben értesítenek ha helyreállítsák a profilom.

Itt az lenne a kérdésem hogy ilyen esetben mit lehet tenni?

Hogy tudom törölni az előfizetésem hogyha még a profilomat sem tudom megtekinteni mert nem enged belépni?!

Azt sem értem miért kellett rögtön törölni az első szabálysértés után...

3. hónapja vagyok platinum előfizető.

Eddig nem igazán használtam néha rá néztem egy hete kezdtem el komolyabban használni.



júl. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltál pontosan amiért tiltottak?
júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es semmi olyasmit. Csak a bemutatkozásomba írtam annyit hogy, alkalmi partnert vagy nyitott kapcsolatot keresek hosszú távon. Még a sz-x szó sem volt benne így nem is értem. Meg főleg egyből semmi korlátozás vagy pár napos eltiltás hanem rögtön törlik. Ez így nagyon érdekes.
júl. 29. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Így én sem értem, elvégre van is olyan lehetőség, hogy alkalmi partnert keresel. Meg hát végülis a többség azért járt oda fel. 🙄 De amúgy nagyon rosszul működik, nekem nem dobja fel csak ugyanazt a 10 embert kb, és törölni sem tudom.
júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen van olyan lehetőség is. 2 opció is van: alkalmit, akár komolyat vagy csak simán alkalmit.

Nekem sem igazán jól működik mert később balra húzás után is feldobja ugyanazt az embert. Beállítottam hogy a másik személy mit keres pl. csak alkalmi partnert de akkor is nagy részben olyanokat dobál fel hogy még nem tudja mit akar,komoly kapcsolatot keres, csak barátokat keres. Jó azért van néhány köztük ami jó is mert alkalmit keres.

De ha 10 700 forintot fizetek egy hónapra akkor már azokat dobálja már be amilyen szempontot beállítottam.

júl. 29. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem volt előfizetésem mert én nő vagyok, korábban így is volt bőven matchem. Utána egyszer töröltem, és mikor újra regisztráltam onnan már nem működött. De sokan panaszkodnak, hogy nem működik rendeltetésszerűen.
júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!