Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudható ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudható ha egy férfi kapcsolatot akar velem, vagy csak egy vagyok neki a sok közül?

Figyelt kérdés
Honnan tudom megállapítani az ismerkedés elejénél?
júl. 23. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy figyela azokra az apró dolgokra amik neked fontosak.


Hogy egyenlő félként kezel.


Nem sietett.

júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
#1 Nekem mind három meg volt, aztán egyik napról a másikra hirtelen nem érdekeltem. Szóval a mai világban már ez sem tuti.
júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
2. Mert csak magaddal foglalkoztal azert..
júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
#3 Olyan jó, hogy ennyire ismersz... Ja, nem...
júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van az első kivétel, legalábbis azonnal feltűnt, hogy, talán úgy tudnám a legjobban megfogalmazni, hogy nem hagy bizonytalanságban semmilyen értelemben (nem tűnik el, normálisan keres/válaszol, a találkozókat rendesen meg tudjuk beszélni), és minden nap szeretne érintkezni valamilyen formában, akár csak pár perc telefonálás erejéig is.
júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elején?


Ha mindenki ezen aggodalmaskodna és követne egy sort, egy listát, akkor senki nem kezdene bele.


Ez idő, az emberek akik csak szexre hajtanak lehetnek hetekig hónapokig, türelmesek kedvesek, figyelmesek...aztán 2-3 szex és pápá-

Vagy nem és tart tovább.


Minél több időt töltötök együtt ami tartalmas is, minél jobban megismeritek egymást annál inkább tartósabb és tartósabb lesz.


Erre nincs recept.

júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mestermanipulátor / szociopata, akkor kb. sehogy, sajnos.

Ha nem az, akkor abból azért ki lehet indulni, hogy:

- milyen bókokat ad (csak a külsődre ad dicséretet, vagy belső tulajdonságaidra is)

- mennyire erőlteti a gyors szexet (pont ezért, ha ezt el akarod kerülni, ajánlom, hogy első randin ne szexelj és lehetőleg a másodikon sem... sőt ha neked az is gyors, egy pár hétig, hónapig ne add oda magad)

- hogy beszél más nőkről

- vannak-e "gyanús" nőismerősei, képek róla meg nőkről közösségi médiában, "csak egy haver" nők

- alig ér rá találkozni és mindig lehetetlen időkben ér rá / ír rád, alig ír, napos késésekkel, néha ghostingol, alig és rapszodikusan kommunikál

- randikon úgy érzed, nem érdekli, amit mondasz, nem lelkesen hallgat

- lehet-e vele távlati célokról dióhéjban beszélni 2-3. randi táján, vagy kummant (nem olyan értelemben, hogy "2 gyerekünk lesz, Tündike és Karcsika", hanem házasság, gyerek, ki hol képzeli el az életét stb)

- tapogat-e intim helyeken, célozgat-e szexuálisan túl korán

- hazugságon kapod viszonylag korán (pl. hogy nem ér rá, mert beteg, aztán vki posztol egy képet, ahol bulizik vagy utazik)

júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Azert te verziod sem eppen illik ra az emberek tobbsegere. Fokent hogy a csaladalapitas egy tarsadalmi elvaras es azert mert valaki nem szeretne vagy nem beszelne rola ettol meg nem huzatos .. A szociopatakrol mindig az beszel aki sajat magaban is megtalalja.. erdekes mindig az a legnagyobb manipulator aki ezeket a betegsegeket railleszti az osszes emberre aki valamiert nem szimpatikus neki.
júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: ezt nem úgy értettem, hogy legyen házasság vagy gyerek, hanem hogy beszéljenek róla, hogy egyáltalán akarnak-e. Nekem az pl. red flag lenne egy állítólagos komoly és hosszú távú kapcsolatkezdeménynél, ha 3. randiig nem jutunk el oda, hogy ezekről lehessen egyáltalán beszélni. Hogyha rátereled a témát, akkor hárít, az nagy eséllyel azt jelenti, hogy sumákol.


Mondom ezt úgy, hogy én nem akarok gyereket, és erről beszéltünk is a 2. randin a jelenlegivel.

júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!