Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a baráti közeledés és aközött ha esetleg kapcsolatot akar a másik fél?(nő)

Figyelt kérdés

Tudom,sokaknak evidens de nekem sajnos nem.

Régen sokszor gondoltam hogy kapcsolatot akar a másik de mindig kiderült, hogy csak barátkozni akart. Sokat olvastam ezzel kapcsolatban de mégsem egyertelmű nekem. Volt olyan, hogy már masoknak is feltünt, hogy szerintük akarhat valamit egy egy nő de én azt éreztem hogy csak barátkozik, még akkor is ha talan en is ugy gondoltam hogy többet akar. Ilyenkor elintéztem annyival, hogy tuti félreertem a szitut. (A regi tapasztalataim miatt)



júl. 23. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan pl. hogyha neked tetszik akkor közeledsz felé, vagy konkrétan elmondod mit érzel és válaszol.
júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

plusz...


átöleled és nem utasít el, és lassan meg is csókolhatod és nem lök el magától...a testi közeledés érintkezés már elég biztos.

júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Merni kell cselekedni. Különben elszalasztod a lehetőségeid. Egy nőt többen elíték vagy kritizálják, ha cselekednek. Mégis egy jópár csaj kezdeményez és nem kattog azon, hogy mi van, ha visszautasítják...
júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha egy nőnek be jössz az fogja keresni veled a kapcsolatot onnan fogod látni például hogy sokat futtok össze véletlenül.


De mind ezt indirekt módon csinálják hogy tudjanak menekülni ha pl nem jön be neked. Így kevésbé sérül az egojuk ha nem jönnek be a férfinak.


A nők nagy többség rettentően hiú.

júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed/rákérdezel nála, hogy munkaidőn túl töltene-e veled időt és akkor megtudod.
júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Tudom ezek nem egzakt dolgok de tudnátok olyan dolgokat mondani amit egy nő csak akkor csinál ha esetleg többet akar de ha csak barátkozik akkor nem.
júl. 23. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha többet akar és nemcsak barátkozik, akkor igyekszik "bekerülni az intimszférájába", tehát minél közelebb menni hozzá és megérinteni, stb.....
júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hogyan lehet valakivel sokszor véletlenül összefutni?
júl. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gonfolt a 4-es, hogy szándékosan arrafelé megy, amerre az illető található pl. munkahelye felé, lakóhelye felé, bolt felé, ahova jár, stb..... Hátha összefut vele pont akkor az utcán.
júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!