Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ír azt jelenti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír azt jelenti nem erdeklem ?

Figyelt kérdés

Egy férfival most találkoztam először pár napja egy haveri társaságban , majd beszéltünk utána chaten is. Viccelodtunk, elég sokat irt ő is, jót beszelgettunk. Majd amikor éppen nem volt téma, utána nem irt és ez már több lassan mint egy napja.

Szerintetek így nem erdeklem és csak félre értettem? Vagy esetleg ha következőleg találkozunk társaságban (ez nemsokára megtörténik) akkor akarna jobban megismerni? Érdemes várni?


L/24



júl. 20. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem írsz neki? Lehet, hogy azt várná, hogy ne csak ő keressen, hanem te is mutass érdeklődést. Csak mert így hiheti azt, hogy egyoldalú az egész, és téged ő igazán nem érdekel.
júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11/

Egy ügy miatt en kerestem először is mert kérdeznem kellett valamit.

És onnantól indult az üzenet váltás ..

júl. 21. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!