Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ír azt jelenti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír azt jelenti nem erdeklem ?

Figyelt kérdés

Egy férfival most találkoztam először pár napja egy haveri társaságban , majd beszéltünk utána chaten is. Viccelodtunk, elég sokat irt ő is, jót beszelgettunk. Majd amikor éppen nem volt téma, utána nem irt és ez már több lassan mint egy napja.

Szerintetek így nem erdeklem és csak félre értettem? Vagy esetleg ha következőleg találkozunk társaságban (ez nemsokára megtörténik) akkor akarna jobban megismerni? Érdemes várni?


L/24



júl. 20. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne várj senkire.
júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"lassan mint egy napja"

És??

Ha nincs témája, miről beszélgessen?

júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2. Jogos a kérdés

Ezt úgy értettem hogy ha erdekelm mindenképpen írna valamit vagy várhatja a következő találkozót.

júl. 20. 18:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap nem idő. Ha újra jelentkezik, a személyes találkozó ötletét is fel kellene vetni.
júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nemsokára a haverokkal megyünk közösen egy hétvégére (kb 1,5 hét)


Így Akkor érdemes várnom szerinted/szerintetek addig is ha nem is írna ?

nem akarom bele élni magam ha nem lehet köztünk semmi… de arra gondoltam hogy csak nem irt volna így bővebben nekem, nem lett volna ennyire barátságos ha nem erdeklem egyáltalán..

júl. 20. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennél el a haverokkal? A normális kapcsolat nem zárja ki, hogy a baráti kör megmarad.
júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Ezt úgy értem hogy akkor lesz ő is ott:) amikor személyesen tudunk találkozni

júl. 20. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mit kell írogatni?

Ott lesz, és akkor építitek a kontaktot...

Nyilván egy személyes x idő dominálja a chatelést.

júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Személyesen valóban jobb lesz, csak nőként lehet tulgondolom
júl. 20. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem az a lényeg, hogy nő vagy, nem ezért gondolod túl...
júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!