Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm exe tetszik. Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm exe tetszik. Ötletek?

Figyelt kérdés

Az van,hogy a barátnőmmel szakított a pasija,annak már kb. egy éve,de a barátnőm még mindig szereti a fiút,a fiú viszont utálja a barátnőmet.

A fiú nagyon rendes és aranyos és én is tetszem neki,de tudom,ha összejövök vele a barátnőm nagyon meg fog útálni.

Mit tegyek?


2010. nov. 1. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Barátnő/barát jelenlegi/volt pasija/barátnője TABU!!!

Neked hogy esne, ha a barátnőd a volt pasiddal kavarna...?

2010. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok, csak fordítva. Az exem barátnője tetszik. De nagyon.


Neked mégis azt javaslom, hogy ameddig a barátnőd szerelmes, addig hanyagold a témát. Utána persze simán. bár ez annak a függvénye, hogy melyik a fontosabb neked, mennyire nagy barátnőd a lány.

2010. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
F-E-L-E-J-T-S-D E-L !!! T-A-B-U A S-R-Á-C !!!
2010. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeretné a barátnőd akkor nem lenne gond, de így az.

Felejtsd el. Könnyűnek tűnik ezt mondani, de ezt kell tenned. Vagy veszítsd el a legjobb barátnődet.

2010. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hmm..Hát igen..könnyű azt mondani,hogy felejtesem el..de ugyanez a barátnőm elcsórta azt a pasit aki nekem tetszett..

pedig tudta,h nagyon bejön..végülis megbocsájtottam neki,mert mégis barátnőm és most ugyan ez van velem is csak fordítva.:(

2010. nov. 2. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Ja, hát akkor ez esetben ne foglalkozz a "barátnőddel"!
2010. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm..de ha tényleg igaz barátnőm lenne,akkor megértené a döntésem..és remélem meg is fogja..
2010. nov. 3. 18:24
 8/8 anonim válasza:
100%
Könnyű azoknak beszélni, akik nem élik át ezt a szitut! Én is ugyan úgy elleneztem ezt. A barátnő exe tabu. Erre beleszerettem. Itt is eltelt egy vagy másfél év. Miután véget ért a kapcsolatuk többet beszéltünk és iszonyatosan megkedveltük egymást a sráccal. De a még mindig szerelmes barátnő köztünk állt, és a kapcsolatunk nem bírta a sok titkolózást. Tudom, hogy nehéz, de azért értékeld át a dolgokat. Egy örök barát, vagy egy bizonytalan távú kapcsolat. Az ember az érzelmeit követi. Mondhatjuk neked hogy ne nézz rá a srácra, de az érzelmeid és az övéi úgy is egy ösvényre terelnek. És hidd el nem fogsz tudni dönteni a végén...lehetetlen! Csak együtt érezni tudok ezzel kapcsolatban, mert tudom hogy milyen érzelmi mélypontokat tud ez okozni...ha nem is most, de a későbbiekben biztos. Nekem vége lett, de nem bántam meg semmit. Ő volt életem legszebb ajándéka!
2011. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!