Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom ha van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha van esélyem egy férfinál?

Figyelt kérdés
Egész jóban lettünk az elmúlt időszakban és azt szeretném tudni, hogy miből jöhetek rá ha van nála esélyem? Nem merem őt elhívni valahova kettesbe, mert az túl egyértelmű lenne szerintem, de félek rákérdezni is.

júl. 19. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig egy személyes négyszemközti beszélgetést kellene összehozni.


Vagy lehet, h nem lesz soha semmi.

júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is izgultam, amikor elhívtam, de jól tettem. Évek óta együtt élünk. Ő sohasem vett volna észre, ha nem hívom fel.
júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Próbáld meg elcsalni egy kicsit. Beülni valahova egy kávéra, esetleg fürdeni a vízpartra. Kérdezz rá hova megy szórakozni, és "jelenj meg ott".
júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Sokáig nem akartam hinni ebben, helyette inkább fürkésztem a jeleket, agyaltam stb., de tényleg igaz: ha egy férfinak kellesz, akar valamit tőled, azt egyértelműen tudni fogod. Nem lesz olyan, hogy "nem veszed észre" vagy hogy gondolkodnod kell, hogy ez most csak szimpla udvariasság, baráti gesztus vagy esetleg több. Lépni fog, tenni fog valamit, és nem lesz félreérthető. Csak vagyunk néhányan, akik ezt kevésszer vagy 'későn' tapasztaljuk meg... Így hajlamosak vagyunk kattogni. De néhány ilyen élmény után szépen ki tud tisztulni, le tud egyszerűsödni ez a kérdés. Egyébként nézd csak meg, a 'belső iránytűd' is errefelé vezet az által, hogy nem mersz/nem akaródzik elhívnod vagy rákérdezni. Ez így van jól. Várj, közben persze mutass nyitottságot, reagálj nagyon pozitívan a megnyilvánulásaira, ennek elégnek kell lennie. Ha nem elég, abból tudni fogod a választ a kérdésedre, egyúttal megkíméled magadat (is) egy kínos helyzettől.
júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Én régimódi vagyok. Szerintem ha egy férfi nem kezdeményez, akkor nem akar eléggé.

Nyilván én adok jeleket arra vonatkozólag, hogy tetszik, de férfiként kezdeményezze ő az első randit legalább.

júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek igaza van!


Egyébként az első lépés mi szereintetek? Konkrétan az, hogy randira hív, vagy vannak visszafogottabb megnyilvánulások is?

júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy közös program, ha érett fazon akkor venni fogja abból is.
júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Onnan, hogy megkérdezed vagy elhívod valahova.


Ha ennyire sem vagy képes, nem akarod eléggé.

júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút az az első lépés, ha randira hív.

Mármint előtte lehet flort meg minden, de onnantól veszem “komolyan”, hogy elhiv.

júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!