Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy van esélyem egy férfinál?

Figyelt kérdés
Mik azok az egyértelmű dolgok amiből tudom, hogy nem csak barátilag vagyok neki szimpatikus? Nem tudom eldönteni, hogy most csak jó barátnak tart vagy eljönne velem randizni is ha meghívom.

2022. okt. 4. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Talán hogy ő hív randira
2022. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem ő hív el?
2022. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Csatlakozom.

Ha ő hív randira abból biztosan lehet tudni.

2022. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Mivel eddig nem kaptál értelmes választ csak ilyen 20. Századi szuper ötleteket, írok egy két valódi ötletet: próbálj szolidan villantani neki amitől zavarba tudod hozni ha sikerül és esetleg elpirul vagy ilyesmi akkor többre is számíthatsz tőle mert ő is gondolt már rá. De legyél egyértelmű mert sok srác nem veszi le a csajok apró jelzéseit. :)
2022. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es hogyan kell villantani??? És az, hogy valaki 20. századi ötletet ír, az azt jelenti, hogy rendes, becsületes ember, nem ő fogja megégetni magát, hanem te.
2022. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es: egy nőnek legyen tartása.
2022. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

Ebben igazad van, de ez nem jelenti azt, hogy egy nő egyálltalán nem kezdeményezhet, még szolidan sem.

Főleg a mai világban, ahol azt vettem észre, hogy minden a nőkről szól. A társkeresés biztosan.

Álltalában az történik amit ők akarnak.

Mi férfiak már szinte csak várakozunk a megfelelő jelekre.

Ha mi kezdeményezünk, örüljünk ha mem leszünk pofán vágva vagy leköpve.

A férfinek ma sajnos nincs már értéke.

Akik nagyon jól néznek ki, azoknak van nő csak.

2022. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!