Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Csak arra lenék kiváncsi h azzal t hogy vagytok h pl:b.nötök vagy barátotokhoz mentek és pls a fiu a szüleivel 1.5 szobás panelba a lány meg családiházba lakik ti nem érzitek magatok furán...?Vagy csak én verem ezt nagy dobra...
2010. nov. 1. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Értelmesen! a pls az nem például, hanem légyszives(please).

Gondolom te vagy a fiú, szégyen lehet, de nem te válaszottad a szegénységet, hanem bele születtél. erről nem tehetsz, szóval ne rágódj ezen. Inkább neked legyenek értékeid, amik többet érnek a pénznél.

2010. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs Pl akart lenni csak félre nyomtam.Én ezel nem azt mondom h szegények vagyunk ne értsetek félre van mindenünk auto,net stb most raktam le a jogsit is autora.Tudom én bele törödtem csak kiváncsi vok h ti mit gondoltok erröl...most lehet lesz egy lányal valami és baszot negy házuk van és igy eszembe jutot ez az egész.Edigi b.nöim mind panelba laktak és ugy nem volt furcsa de igy nem tudom mi lesz
2010. nov. 1. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:

hááát először fura, de tök egyet értek

énis nagyon hülyén éreztem magam mikor először jött hozzánk a barátom, és hát ők sokkal jobban élnek mint mi

de ez idővel teljesen természetes lesz :)

2010. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah ez ilyen ezért nem fogok rola le mondani érzem ha lesz valami vele nagyon jo lesz...de arrol h kinek milye van nem maga tehet róla mint ahogy az 1. mondta ebbe beleszületsz de ha csajnak/fiunak kell a másik sztem nem azt nézi hanem h jól érzik-e egymásal magukat sztem igy van de ha nem javitsatok=)
2010. nov. 1. 01:15
 5/5 anonim ***** válasza:
igazad van hidd el :)
2010. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!