Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan higy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan higy egy férfi kihasznál érzelmileg?

Figyelt kérdés

Arra értem ,hogy összejárunk de nem csak ennyiből áll ez az egész. Mindig beszélgetünk,elhülyéskedünk,nálam alszik. Azt éreztem sokszor hogy többet akar tőlem. Hozzámbújik , puszilgat megfogja a kezemet, beszél az életéről, családjáról.

De mégsem akar kapcsolatot. Alapjáraton elég bizonytalan, önbizalomhiányos. Fél az elutasítástól ,nem volt még soha komoly kapcsolata de állítólag volt már szerelmes. Csak szeretethiányos és csak egy pótlék vagyok ha unatkozik?

19 éves fiúról van szó én 18 éves lány vagyok.



júl. 17. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha helyettünk ő adná meg a válaszokat a kérdéseidre? Beszéljétek meg őszintén, hogy ki mit érez, mit szeretne.
júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak olyan van.
júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Hozzámbújik , puszilgat megfogja a kezemet, beszél az életéről, családjáról." Ez miért is lenne érzelmi kihasználás, drágicám? Szerintem pont hogy megnyílik neked, közeledni próbál hozzád, csak a jelek szerint éppen hogy te vagy az, aki ezt nem hajlandó észrevenni. Ha önbizalomhiányos, akkor építsd az önbizalmát, mondd el neki, hogy te többet szeretnél, aludj te is nála néha, beszélj neki te is lelki dolgokról. Nekem úgy tűnik, hogy most a te térfeleden pattog a labda, neked kell egyértelműen kinyilatkoztatnod, hogy mit szeretnél, és egy kicsit megnyugtatni/bátorítani őt. Lehet, hogy azt hiszi, hogy te nem akarsz elköteleződni, nem akarod komolyabbra fordítani a dolgot.
júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!