Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok.?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából három hete megismerkedtem egy lánnyal, és sokat beszélünk nap mint nap. Körülbelül másfél hete találkoztunk először. Látszólag mindketten élveztük egymás társaságát, észre se vettük, és 4-5 óra is elment. Mondta, hogy neki nagyjából másfél hónapja ért véget egy 5 éves párkapcsolata. Kérdeztem, hogy túl van-e rajta, illetve mik a szándékai. Mondta, hogy túl van rajta, azért is szakított vele. Nyilván emiatt van egy kis bűntudata, így úgy van vele, ha kell az exének segítség a kis cicákkal kapcsolatban (mivel közös cicáik voltak), szívesen segít. Illetve megemlítette, hogy nála maradt pár cucca, amit majd el kell hoznia.


Csók és szex is megtörtént köztünk. Másnap természetesen folytattuk a beszélgetést. Kérdezte, hogy nincs-e kedvem átmenni, de sajnos nem értem rá, így erre nem került sor. Később írta, hogy akkor átmegy az exéhez elhozni a maradék cuccát, illetve azt is mondta, hogy lemondta az egyik randiját. Kérdeztem, hogy miért, és azt mondta, hogy miattam. Nyilván ez jól esett. Vasárnap és hétfőn ott aludt nálam két napot. Nagyon jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk.


Azonban volt egy pillanat, amikor ráírt az ex-barátja, hogy nincs-e kedve átmenni filmet nézni vele. Nyilván én nem kérdeztem, de mondta magától, hogy múltkor, mikor volt a cuccaiért, az exe bepróbálkozott, és hogy neki ez mennyire rosszul esett. Mondtam neki, hogy ezt neki kell lerendeznie. Mondta, hogy nyilván nem akarja, hogy rosszul essen nekem, és lehet, hogy le kellene tiltania. Kérdezte, hogy én mit tennék. Én mondtam, hogy nem dönthetek helyette, nyilván zavar, de ezt neki kell lerendeznie. Illetve hozzátettem, hogy köszönöm az őszinteségét és hogy ezeket elmondta nekem.


Azóta bevallom, picit kattog az agyam, hogy vajon mit válaszolhatott a srácnak. Sajnos picit nehezebben bízok meg emberekben, de úgy vagyok vele, ha lenne valami, nem mondta volna el ezeket nekem. Illetve észrevettem, ha velem van, nem nyomkodja a telefonját, ezért is volt furcsa az ex írása után, hogy néha-néha ránézett a telefonjára. 5 év nem kevés idő. Ritka, ha valaki ennyire érdekel engem, szóval legbelül reménykedem valahol.


Ti mit gondoltok?



júl. 17. 13:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Azt hogy 1,5 hónap szerintem kevés egy 5 éves kapcsolat lezárásához, főleg, hogy még cuccokat hozott el és a cicák miatt is tartják a kapcsolatot. Így elég nehéz lezárni valamit, hogy igazából le se zárod. De ne legyen igazam. Lehet gyorsan regenerálódik.
júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Általában nehéz lezárni egy hosszú kapcsolatot, és sokszor vannak ilyen "adminisztrációs" fennakadások mint a kutya,macska,cuccok.

Viszont ha egy nő sok-sok éves kapcsolatból kilép (pláne úgy, hogy nincs harmadik személy aki kirántja a kapcsolatból) ott a konkrét szakítás előtt már végbe szokott menni egy gyászfolyamat, tudja, hogy véget fog vetni neki, agyal napokig, hetekig, hónapokig, a szakítás már csak a formalitás és utána megkönnyebbülés.


Ez a lány őszinte volt veled, el is titkolhatta volna ezeket de nem tette.

Bízz benne :)


34/N

júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Fuh én biztos nem jönnék össze olyannal, aki épp csak kilépett egy ilyen hosszú kapcsolatból. Egyrészt még fixen nincs túl rajta, 5 évet nem lehet két perc alatt lezárni, másrészt kapcsolatfüggőnek is tűnik, ha már egyből ugrana bele a következőbe. Aztán 2 hét múlva ne lepődj meg, ha visszatáncol az exéhez vagy bejelenti, hogy neki most levegő kell, nem egy újabb kapcsolat. Ez így semmiképp sem egészséges dolog.
júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
3-assal sajnos egyet kell, hogy értsek, te most űr kitöltő pótlék vagy, 5 évet nem lehet lezárni másfél hónap alatt, úgy meg pláne nem, hogy még átmegyek ezért meg azért. Egyébként pedig az ex visszavárja, különben nem hívta volna át filmezni. Én lezáratlan múltú emberrel sosem kezdenék kapcsolatot!
júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
4,5 év után simán túl voltam 1 héttel az egészen. Nem is érdekelt az ember addigra, annyira szr volt az egész. Őszinte veled, amit értékelj. Egyébként meg bármi nyomaszt téged, hozd fel neki.
júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
#5 de ez a kapcsolatfüggőség szerintem akkor is gáz dolog. Én évek óta randizgatok és nagy nehezen találtam olyan párt, aki megfelel az elképzeléseimnek, de az ilyen féléknek mindegy, csak valaki legyen mellettük? Nem tudom elképzelni, hogy valaki kilép egykapcsolatból és hopp 5 perc múlva már meg is találta a következő nagy Őt. Nincsenek igényei csak ne kelljen egyedül lenni?
júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 gergelice16 ***** válasza:
79%
Azalapján hogy ilyen korán lefeküdtetek úgy, hogy még egyáltalán nincs kiépítve a kapcsolat alapja (különben nem lenne benned bizonytalanság), számomra azt mutatja, hogy csak veled próbálja feledtetni a szerelmi csalódását. Ha komolyan venné a kapcsolatotokat, nem tette volna tönkre azzal, hogy ilyen korán szexbe kezd.
júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Másfél hónapja már szakítottak, de a cuccai egy része még mindig az exnél van? Vagy hazudik vagy marhára nincs még túl ezen. Normális ember, ha komolyan gondol egy szakítást, akkor a lehető leghamarabb elcuccol.
júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#6

Addigra már rettentően nyüglődtünk. Pár hónap múlva találkoztam is valakivel. Igazából exemmel együtt voltunk és már rühelltem. Tett érte eleget. Ennyi a titok.

A nyilvánvaló kérdésekre pedig nem válaszolok, h "miért nem szakítottál" stb stb stb. Hosszú mese és kissé erőszakos.

júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
#9 de ez még mindig nem válasz arra, hogy hogy tud valaki szakítás után megint egyből kapcsolatban lenni xD Az fix, hogy az ilyen embernek nincsenek elvei, igényei egy jó kapcsolatra, csak kell valaki, mert egyedül nem tud létezni.
júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!