Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat számít egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számít egy kapcsolatban 8 év kor különbség ha én 27 vagyok a férfi meg 35?

Figyelt kérdés
júl. 16. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha felmerült benned a kérdés, akkor feltehetőleg igen.
júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szamit soknak szerintem.

Az a fontos hogy szeressetek egymast. 😊

júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A feleségem és közöttem 8 év és 5 hónap van.

31 éve együtt vagyunk.

Nem gondolnám, hogy ekkora korkülönbség számítana, inkább fontosabb az összhang, és a megértés.

júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem, sok fiatal lánynak az idősebb férfi a jó. Én is ezért hajtok a fiatal pipikre
júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem, már messze nem vagytok gyerekek, az életkor előrehaladtával ez egyre kevésbé számít szerintem.
júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma már mindegy.
júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, persze sok mindentől függ, de ez megismerkedés után derűl ki, hogy kinek mi az életcélja, elképzelése, de a 8 év nekem ideális. Sőt 10 év se sok! Mondom ezt úgy, hogy 6 éve vagyok a párommal, ő 40 én 32.
júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ne is agyalj ezen.
júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Határeset, belefér.


Huszonévesen engem is megijesztetett, ha a másik 35 volt, az “olyan öregnek” hatott, mint aki mindjárt meghal:)

júl. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!