Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a nőknek az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek az hogy bármilyen okosak mi csak egy mellett és egy segget látunk rajtuk...?

Figyelt kérdés
júl. 14. 18:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is jutnál hozzá, te szerencsétlen.
júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Már késő megtörtént
júl. 14. 19:04
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól esik.

Pontosan tisztában vagyok azzal h a facuknál fogva lehet irányítani a bolond palikat!

júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezért van a vágás a farpofátok között
júl. 14. 19:10
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök neki.Annál könnyebb az ilyen férfiakat átb*szni.:D Én még direkt rá is szoktam játszani, hogy milyen naiv vagyok.Ők meg azt csinálják mindig, amit én akarok.Sétáltatom őket, mint egy kutyát.
júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne más nevében beszélj. Nem mindenki olyan primitív, mint te.
júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Aki meg csak a női láb hódolója, az meg még ennyit sem ér...
júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem láb, segg
júl. 15. 01:06
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semleges érzés, mert ismerkedéskor is és az élet más területén is könnyen ki tudom szűrni ezt a típusú férfit a többi közül, így nem sok vizet zavarnak az életemben.


(Mondjuk én azt tapasztalom, hogy messze nem általános jelenség, inkább a férfiak töredéke. És néha tényleg csak ámulok rajta én is, hogy ezt a típust milyen ügyesen tudják manipulálni a nők.)

júl. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%
Ez igy hulyeseg.. sokan elvezik a kolcsonos erzelmeket is az mellet hogy szanaszet dugjak a not. Az egyik sosem zarja ki a masikat.
júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!