Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért hiszitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért hiszitek azt hogy a férfiak nehezebben viselik ha nincs párjuk, és nincs szex?

Figyelt kérdés
Mindig az a narratíva hogy a férfiak nehezebben viselik, de kiderül hogy rengeteg nő van aki már 20-70 férfival is lefeküdt, vagy ha járnak valakivel akkor naponta kívánják, és igénylik a szexet. A másik pedig hogy a nők azok akik nehezen viselik az egyedüllétet. A valóságból kell kiindulni, nem abból amit ide írnak az emberek.

#. . ..
júl. 10. 14:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
47%

#11, #17

Ez szép és jó, csakhogy ezzel van két hatalmas probléma:

1: Az embereknek általában nem egyetlen egy párkapcsolatuk van ami után jön is a házasság.

2: Nem házasodik össze minden pár.

Sőőőt, nem is kettő, 3: nem tudhatod mennyi idő óta szenvedett abban a házasságban, mire nagy nehezen eljutott a válásig.


#14

Tapasztalatból mondod, vagy csak úgy hasraütésre?


#15

Egy szóval se mondtam, hogy a férfiak többsége olyan lenne. Szerintem sehol nem általánosítottam, még direkt le is írtam, hogy arról beszélek amit magam körül látok. Sok olyan szar kapcsolatot láttam, ahol a nő mindent beletett amit tudott, a pasi meg szart bele az egészbe, neki jó úgy ahogy van, kisujját se mozdította, hogy haladjon valahova a dolog. Olyat is sokat láttam ahol drogos hülyegyerek mellett szenvedett nő... Vagy olyan mellett aki még a gumit se tudta felhúzni, mert már attól elsült, de persze azért feldobta a nőnek a nyitott kapcsolatot is.


No de mindegy is, itt komolyan semmilyen kérdésre nem lehet válaszolni, mert ha leírod őszintén amit látsz, tapasztalsz, lepontoznak a francba, mert az nem egyezik az ő SZENT ÉS EGYETLEN IGAZSÁGUKKAL. Mehet az általánosítás és a gyűlölködés, marjátok csak egymást, én leléptem. :D

júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Sakkot adtam nektek lányok, de szerintem matt is.
júl. 10. 15:32
 23/40 anonim ***** válasza:
65%
Amikor jönnek az irreális, agyatlan visszavágások, kérdező, akkor- bár addig is sejthető volt- már tisztán látszik, hogy ez is csak egy nőgyülölő, provokatív szar. És még sakk matt is🤣🤣🤣
júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Semmi provokáció nincs benne. Minden igaz amit írtam. Sajnálom ha provokál az igazság. Egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő.
júl. 10. 15:42
 25/40 anonim ***** válasza:
26%

Én szerintem ez inkább egyén és főleg helyzetfüggő. Qrvára nem mindegy, hogy soha a büdös életben nem volt részed kapcsolatban, szexben vagy volt csak rosszul jártál.


A nők egy csoportja büszke rá, hogy ők mennyire önállóak, mennyire nem kapcsolatfüggők, de mégis egy csomó nő ugyanúgy mint férfi baromi rossz kapcsolatokban élt évekig!


Aztán amikor az egyik a másikat kidobta akkor váltanak általában arra, hogy ők mennyire jól megvannak egyedül.


De kérdések alatt leírják, hogy mindegyik férfi egyforma, mindegyik lusta here, mindegyik zsugori, bántalmazó, kihasználó anyagilag, hűtlen, de ők voltak olyan férfiakkal kapcsolatban és, hogy nehogy ismét arcul csapja őket az a tény, hogy ők ugyanúgy lelkileg nincsenek jól, irtó rossz emberismerők inkább azzal dicsekednek, hogy milyen jó nekik egyedül és csak szexelni. Arra már "érdekes" jók a férfiak még akkor is amikor azt írják, gondolják, hogy minden férfi egyforma.

Persze ők kiválogassák, hogy kinek teszik szét, de kérdések alatt arra panaszkodnak, hogy a férfiak ki sem elégítik őket.

Úgyhogy óriási nagy önbecsapásban élnek inkább a nők mint a férfiak. A férfiak legalább felvállalják többnyire, hogy hiányzik nekik a partner szexre, kapcsolatra míg a nők eljátsszák, hogy ők szingliként mennyire boldogak. Öngól, nem is akármilyen.

júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
30%
Az a legviccesebb az egészben amikor azzal védekeznek, hogy a kapcsolatok 80-90% amúgy is véget ér, vagy rossz és azért inkább csak szexelnek boldog-boldogtalannal és képesek lenézni azokat akik párkapcsolatban élnek, vagy szingliként szeretnének abban lenni. Mindkettő esetben szerintük kapcsolatfüggő az a személy és nem tud egyedül meglenni. De esténként olykor/jó sűrűn azért tele sírják a párnát mert nincs senkijük csak háziállat. Sokszor kikötnek szex kapcsolatokban, barátság extrákban, vagy szeretői viszonyban FOGLALT/HÁZAS férfiakkal mert nem bírnak ellenállni mert hát a foglalt/házas férfi jól néz ki, biztosan nagyon jó férj hogyha egyszer már a feleség megfogta magának. Aztán mindegyik élethelyzetben amit felsoroltam túlnyomórészt koppanak mert se a szexpartner,se a dugópajti, se a házas/foglalt nem marad velük hiába igyekeztek szerelmet kicsiholni belőlük és akkor megint a férfiak a rosszak, újból csak az következik, hogy mennyire elégedettek egyedül. No comment. Tele van velük nemcsak a Gyakori hanem más helyek is. Azt bírom a legjobban amikor pasizik némelyik és nem is ismeri, de már elvárásokat támaszt felé, már igényli, hogy nyalja a hátsóját a férfi. Persze valahol igazuk van mert eléggé sok férfi tényleg nem való kapcsolatra, de ez igaz nőkre is. Hiába írják, gondolják, hogy ők alkalmasak rá, ők csak megválogassák, hogy kinek adnak esélyt. A hosszú lista amivel előrukkolnak azzal végződik, hogy legvégül egyedül maradnak, vagy mégiscsak rossz kapcsolatban lesznek.
júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Legalább beismerték hogy könnyebben találnak kapcsolatot. Már ez is nagy fejlemény.
júl. 10. 16:07
 28/40 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet könnyebben a nőknek kapcsolatot kialakítani ha heteroszexuálisak, logikus olyan esetben, hogy férfiakkal ismerkednek!!! Nem lehet könnyebben a nőknek!!! :DDD

Két ember kell PÁRkapcsolathoz, benne van, hogy PÁR - 2 ember!!!

júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
De könnyebb. A 9-es elmagyarázta miért.
júl. 10. 16:16
 30/40 anonim ***** válasza:
29%
21 és 26-nak van igaza, nem számít mennyit vergődtök itt. Én legalább nem a gyakorin élem az életemet, mint ti, biztos ez is arra utal, hogy a férfiak viselik rosszabbul az egyedüllétet.🤦
júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!