Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran illik napközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran illik napközben írogatni friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha 2-3 óránként írok, az nem túl gyakori?
júl. 8. 09:33
 1/9 Antiszociális lény ***** válasza:
87%
Szerintem ha gördülékeny a kommunikáció akkor általában kisebb nagyobb kihagyásokkal egész nap lehet kommunikálni egymással. Nem kell ilyen 2-3 órákat várni.
júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőletek függ, és a napközbeni elfoglaltságoktól. Én nekem jól esik ha ír a párom pár óránként, de szerintem a lényeg, hogy természetes legyen. Néha egy cikk, ami szembejön, vagy egy meme, vagy ha elindult valami téma, egy legyen szép napod/matrica/hiányzol üzenet is cuki tud lenni nap közben, de ha nagyon nincs mit írni, szerintem erőltetni sem szabad. :)
júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Engem zavarna de a ti dolgotok.
júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3, azért ahhoz elég alacsony tűréshatárodnak kell lennie hogy téged az zavarna ha valaki odab4sz 2-3 óránként egy üzenetet, de a te dolgod
júl. 8. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne odab@ssza az üzenetet hanem élőben foglalkozzon velem.
júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 9-től 18-ig dolgozom.

Ha 2-3 óránként "odabasz" egy üzenetet, aztán meg kesereg, hogy nem válaszolok, az egy kérészéletű kapcsolat lesz.

júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk úgy néz ki egy nap, hogy ébredés után egy jó reggelt üzi, munka után egy teló, utána még egy kicsit írogatunk estig, ahogy éppen ráérünk, aztán jóéjt.

Jelenleg 1300km van köztünk.

júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"kisebb nagyobb kihagyásokkal egész nap lehet kommunikálni egymással. "


Ki is szaladnék a vilagból.

júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Emberfüggő. Van aki igényli, hogy folyamatosan csippanjon a telefon, őt nem fogja zavarni, lehet keveselni is fogja. Van akit meg rövid úton a világból ki lehet kergetni ezzel a folyamatos írogatással.
júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!