Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
volt egy pasi régen nem jött be de aztán évekkel később igen. Írtam neki nagy nehezen vettem rá magamat. De már van barátnője. Ő írta. DE kb két hét múlva letöröltem faceről viszont bekövettem instán és szándékosan tett ki képet sztoriba mert látta hogy bekövettem mi erről a vélemény. Majd levettem magam instáról
júl. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig nem láttad az instás storykat, mert nem követted.


Szerintem túl sokat gondolsz bele, most már késő

júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem unod még hogy mindig kiraksz egy kérdést erről?Már minimum ez a 3. kérdésed ezzel kapcsolatban.
júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de álnéven fent voltam oda nem nagyon rakott fel és ma ideges lettem hogy nem engem választott és bekövettem és rakott ki szándékosan és valami szerelmes szám ment hogy őt nem hagyná el sose
júl. 7. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett korábban, ez ennyi, már mással van. Majd lesz kövi pasi, ezt hagyd békén
júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen már kezdek lenyugodni de ha később kezdett bejönni mit csináljak
júl. 7. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentsétek, nagyon unatkozik hogy hetek óta spammeli ezt a témát ide.
júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!