Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti is elhíztatok/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti is elhíztatok/megcsúnyultatok miután összeköltöztetek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi számit normalisnak együttélés során?

Úgy érzem nincs akaratom vagy szavam, mindig az van amit a barátom akar. Ami általában tespedés a kanapén és kajálás.

Tudom, hogy mondhatnék nemet a sok édessegre pl. de lehetetlen amikor valaki ott majszol mellettem.

Én mindig is tevékeny voltam, most nincs kedvem semmihez.

Egészsegteleül élünk.

Én szeretek korán lefeküdni és korán kelni, a barátom viszont pont az ellentétem, és engem is rávesz erre az életstilusra, hogy hajnal 2-kor még nézünk valami sorozatot, de nekem ez nem jó. Utálom ezt.


Valahogy az egesz nem jó.

Szeretem a barátomat, de úgy érzem elvesztettem önmagam, az egykor mindig aktiv és pozitiv lányból egy tespedő, lusta, unalmas disznó lett.

Gyűlölök későn kelni pl. mert úgy érzem elvesztegetem a napomat, mégis van, hogy délben gurulunk ki az ágyból.

Nekem ez nagyon sz*r, de a barátom ilyen, neki ez jó.

Mit lehet ilyenkor tenni? Próbaltam vele beszélni, de nem igazán ért meg?


júl. 6. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem, mivel bár én is egész nap tespedem,de genetikailag olyan alkatom van,hogy akármennyit zabálok nem rakódik rám semmi. Meg gondolom az is közrejátszik,hogy ilyen refluxos típus vagyok,így olyan mérhetetlenül sokat,meg annyira zsírosat,cukrosat,alkoholosat nem is tudok elfogyasztani,mert túl sok savam termelődik tőle.
júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát, lakva ismerede meg a másikat. Nem illetek össze. Teljesen le fog húzni.

5 év múlva egys kanapén fetrengő hájbáj leszel te is.

júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak a 2. gyerek után
júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Szingliként szoktam megrondulni a kiégés miatt a magánytól. Szőrös is vagyok, meg ilyenek.


Ha lesz egy pasim akkor virulok ki mellette általában es leszek bombanő is.(de mondjuk soha nem volt még tespedő pasim akivel élet sincs csak tv meg chipszabálás. Általában olyan pasijaim vannak akikkel zajlik az életünk, ezeregy solog van egy nap is, megyunk mindenhova nagykanállal lubickolunk az életben, aludni is alig van ido meg otthon lenni is)

júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Lehet tényleg nem illetek össze, de nem ismerjuk a kapcsolatodat, lehet mérlegelni kellene mielott ilyesmi miatt szakítasz.

Én párom is állandóan majszol valamit, még kiadós ebéd után is. Sokszor én is elcsábulok es valoban az a szerencse hogy nem látszik meg rajtam. Nekem inkább az a gond, hogy gyakran kócos a hajam. Megcsinalom szepen aztan pihenunk, csikizkedunk es azt veszem eszre a tukorben hogy ugy jarkalok mint egy boszorkany és sajnos van hogy nem is bánom. Aztán van hogy jön egy kattanás, odafigyelek, meg finoman ki is festem otthonra a szempilláim aztan kezdodik elolrol. Es nagyon nehez visszaálni arra mint elején, mikor még arra is figyeltem hogy hogyan tartom a fejem hogy a szebbik profilomat lássa😂 pedig őt nem zavarja egyáltalán, de azért néha már magamat zavarom.

Szerintem ne hagyd hogy magával húzzon, valahogy kialakíthatod a napi rendedet mint régen. Pinteresten sok jó ötlet van motivacióként. A párodat meg kérd meg hogy respektálja hogy más életmódot akarsz folytatni és ne keltegessen éjjel sorozatozni.

júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*dolog
júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, de én nem tapasztaltam, hogy elvesztettem volna önmagam. A párom is zabálja az édességet meg a chipset a tévé elött, tesped, nem csinál semmit, a kelés-fekvés is nagyon különbözö. Én vagyok a bagoly típus, késön fekszem, késön kelek, ö korán fekszik, korán kel.

Amit én teszek: ugyanazt mint elötte, amikor még nem ismertem öt. Csinálom a hobbimat, a háztartást, elrendezem a kertet, akkor edzek, amikor ö már lefeküdt aludni, és nem veszem a számba azt a sok szart, ami ott van az asztalon a kanapé mellett. A párom este 8-kor már fölmegy a hálószobába, de nincs jogom ezt megtiltani neki. Viszont reggel, mire én felébredek, friss pékáru van az asztalon. De ö se ébreszt engem fel délelött.fél tízkor, hogy most már elég az alvásból. Ez valahol a másik ember tisztelete. Az a baj, hogy hagyod, hogy ráderöltesse az akaratát.

Felnött ember vagy, el tudod te dönteni, hogy 9-kor le akarsz feküdni, nem ö fogja megmondani, hogy hány órakor nézzél filmet. Ha felébredtél, akkor felkelsz és teszed a dolgodat. Mindenkinek megvan a saját tere, amit meg kell hagyni neki.

A beszélgetést nem próbálni kell, hanem ki kell mondani a dolgokat konkrétan. Béla légy szíves tartsd tiszteletben, hogy nekem más a napi ritmusom, mint a tied, én korán szeretek lefeküdni és nem fogok veled filmet nézni éjjel kettökor stb.stb.

Tervezzétek meg úgy a napot, hogy tudjatok egymás igényeihez igazodni. Amit egyedül szeretnél csinálni, azt csináld akkor, amikor ö még alszik. Az ö feladatait pedig meg tudja csinálni akkor, amikor te már alszol. A kettö között pedig csináljatok valamit együtt.


Ha viszont ö ezt nem akarja megérteni és a saját akaratát akarja továbbra is rád eröltetni, akkor egyértelmüen lapát.

júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, 2 gyerek után sem híztam el, minden plusz lement az első pár hónapban a szülés után. Azóta is odafigyelek magamra, tetszeni akarok a férjemnek, nagyok fontos nekünk a szexuális. Csúnyulni biztos csúnyultam, az arcomnak nem tett jót a sok éjszakázás a babával, meg hát nyilván öregszem is 😀 De drasztikus változás nem történt.
júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem nincs akaratom vagy szavam, mindig az van amit a barátom akar"


Remélem ez csak trollkodás. Mert különben rohadtul szánalmas lenne.


A válaszom a kérdésre pedig az hogy


ad1 nem bírnék egy ilyen tespedős, zabálós, dagadt semmirekellőt elviselni, tehát nem lehetne a párom,


ad2 ha mégis, külön utakon járnánk. Nem akkor feküdnék és kelnék, nem akkor zabálnék és fetrengenék amikor őurasága. Ja hogy szakításhoz vezetne ez? Annál jobb :)


Ennyi.

júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell így élni. Mi nem is szeretjük az édességet.
júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!