Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen egy nő nőies?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy nő nőies?

Figyelt kérdés

Egész életemben sportos, fiús jellem voltam. Szeretnék egy bomba csaj lenni.


Szeretnék nőies, stílusos lenni.


Hogyan csináljam?


júl. 6. 01:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az legyen a cél, hogy "bomba csaj" legyél, mert akkor szokott az lenni, hogy egy paródia k...ap...a lesz az illetőből (csöcsök ki, láb ki, alja flitteres ruhák, márjalogók, feltúnő színű póthaj, szájbotox, p...áskodó seggrázás). Inkább a finom nőiesség vonalán érdemes elindulni. És azt anúgy sem a ruha teszi főleg, hanem a viselkedés. Kecsesebb járás, mozdulatok, kedves mosoly, sugárzó kisugárzás (ezen is lehet fejleszteni, youtube-on is vannak oktatóvideók). Ha meg ruhák - nem kell a ló másik oldalára átesni, elég csak pár újabb, nőies cuccal kombinálni a meglevő darabjaidat. Egy szebb szoknya (ha a klasszikusakat nem szereted, menőbb meg vagányabb pl. egy bőrszoknya), egy csinos szövetkabát, egy szebb retikül, nemesfém, nem drabális ékszerek, egy szövetnadrág, egy magasabb sarkú cipő (vagy ha a magassarkúban még nem tudsz járni, akkor ameddig megtanulsz, balerinacipő vagy egy törpesarkú). Kellemes parfüm, igényes, könnyed smink, szépen beállított haj.
júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A nőiesség s azzal járó finom motorikus mozdulatok mélyen belülről jönnek.

Mindegy milyen stílust öltesz magadra. A kisugárzás, viselkedés, mozdulatok természetes sorozata az, ami egy nőt külsőleg nőiessé tesz.


Az viszont nem okés ha magadra eröltetsz dolgokat, mert látszik az, hogy nem önazonos.

Valakik pedig túljátszák már és taszító is tud lenni.


Szóval, ha változtatsz azzal semmi gond nincs, amíg magadénak is érzed.


Tesóm is hiába öltözik csinosan, taszítóan barbár, semmi finom motorikus mozgása sincs, egy fiókot se tud csapkodás nélkül becsukni. Vulgáris és kis pia mellett kifejezetten lealjasodik.


Ez van. Mások vagyunk.

júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
10: imádok illatos lenni, azzal nincsen baj. A nőies mozdulatok, na ez az, ez kell nekem, finomítani kell. De hogyan?
júl. 31. 13:07
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

10-es vagyok, a sok féltékeny nő lepontozott😇


Én tánccal finomítottam ki a mozgásomat, gyerekkorom óta többféle stílusban táncoltam, a balett nagyon sokat segített. Egy nagyon szép tartást ad, az ember légiesnek érzi magát. Nem kell ehhez ballerinának lenni, a neten vannak alap balett gyakorlatok kezdőknek, de be lehet iratkozni egy kezdő tánctanfolyamra is.


A férfiak imádják a cicásan mozgó nőket, ha nem is látványos a dolog, de egy-egy mozdulat vagy a járás is hat rájuk tudatalatt, mert a Nővel azonosítják, míg a tramplibb csajokban a férfit látják.

júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ameddig nem vagy olyan mint egy köver lezbi kopasz motoros, eléggé nöies vagy legyen barmilyen is stilusod. Maradj amilyen vagy biztos jol all :)
júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, szerintem fejben dől el. Nem vagyok szép arcú, nem sminkelek, hajam simán copfban van mindig, parfümtől megőrülök. Nem öltözöm csinosan, sima póló + szoknya vagy egyszerű ruha van rajtam (nyáron). Én amiatt vagyok nőies, mert magas vagyok és vékony és elég finom mozdulataim vannak. És megvannak azok a mozdulatok, amik ösztönösen jönnek nőknek: elrendezgetem a szoknyámat/ruhámat, ha leülök, megemelem a szoknyám/ruhám szélét, ha lépcsőn megyek fel-le, stb. Nem állítom, hogy nagy sikerem van, mert abszolút nincs, de számomra ezek a dolgok nőiessé tesznek.
júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nekem azt szokták mondani, hogy a kisugárzásom bizalmat gerjeszt és egyszer azt mondta egy srác, hogy olyan a kisugárzásom, hogy bármit elhinne nekem ismeretlenül is. De fiúsnak érzem magam.
aug. 1. 11:37
 18/26 anonim ***** válasza:

17


Mások szerint is fiús vagy?

aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
48%

Smink? Nekem mindig azt mondogatták, még férfiak is 😕, hogy kellene. Most erre lehet azt mondani, hogy nem ezen múlik, de én úgy látom, ma már alap elvárás. Esetleg a hajaddal babrálni, nőcisebben öltözködni.

Én ezt mind rettenetesen utálom, emiatt nem is csinálom. Olyasmi a stílusom, mint a tiéd, illetve "szürke kisegér". Úgy is viszonyulnak hozzám... 🙁

aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Soha nem mondta úgy senki, hogy férfias lennék, de én viszonyitom magam más nőkhöz. Pl. : soha nem hordok szoknyát.
aug. 1. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!