Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen egy nő nőies?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy nő nőies?

Figyelt kérdés

Egész életemben sportos, fiús jellem voltam. Szeretnék egy bomba csaj lenni.


Szeretnék nőies, stílusos lenni.


Hogyan csináljam?


júl. 6. 01:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ne fordulj ki magadból.

Inkább legyél őszinte. A rózsaszínt, ha szereted, az jó, illetve a hosszú haj, ami még segíthet.

Én is egész életemben fiús voltam. Húszas éveimben próbáltam változni, nőiesedni, pff, nem volt az igazi. Én nem az vagyok, nem is csináltam jól.

Most már megint sportos csaj vagyok, vállalom, ez megy is, a kisugárzásomon is látszik. Jól érzem magam. Engem így szeretnek.

júl. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Vanna olyan studiók, ahol összedolgozik a fodrász, sminkes, fotós, és divatszakértő. Ők olyan csinos nőt csinálnak belőled, hogy nem lehet rádismerni, meg persze ellátnak tanácsokkal.
júl. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alakod/alkatod megvan, akkor elsősorban olyan kell mint haj, és ruha.
júl. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Jól néznek ki a sportos csajok.

Legyél cuki, ha tudsz és kész.

júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Aranyos vagyok kedves, mások szerint. Sminkelek is, de nálam a farmer és póló világon túl nem nagyon van más. Erre értem.
júl. 6. 12:05
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Sokaknak ez is tetszik. Én azt szeretem pl, amikor a kettőt kombinálja valaki, úgy, hogy alapvetően egyszerűen van felöltözve, mégis kifinomult hatást kelt.

Ha már farmer:

[link]

[link]

júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokban befolyásolja az arcod és a hajad.


Gondolom nem egy rap stílusú bő farmernadrágra gondolsz mert abba nyilván kicsit másképp festesz.

júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
5: Hogyha kizárólag öltözettel van problémád, legtöbb boltban segítenek mi áll jól, de akár egyik csajos barátnőd is megkérheted segítsen választani.
júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
Dögö öltözködést válaszd ha lehet! És ne húzz sportcipőt! Az gagyi
júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Én mostanában imádom a bő farmert és hozzá a haspólókat és úgy bámulnak a pasik az utcán, hogy még a kocsiból is kiesnek, meg elengedik a nőjük kezét:D

Hozzá sötét, hosszú hajam van és szép arcom.


Szóval nyugodtan öltözz úgy, ahogy akarsz, inkább a járás számít, a modulatok és a megnyilvánulás. Ne trappogj, ne legyél trampli, a mozdulataid legyenek cicásak, ne pedig robosztusak. És mindig legyél jóillatú.

júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!