Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki boldog, csak én nem?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok. Nekem se családom nincs, se semmi, míg mások meg boldogok lehetnek, mert van házuk, gyerekeik, házasságban élnek. Bár párkapcsolatom az van, de ennyi.
júl. 5. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az, ha ez vigasztal. Inkább tegyünk érte, hogy ez változzon.
júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában sokan csak azt gondolják kívülállóként, hogy a másik boldog, holott nem az. Mennyi ember, ha szóba áll a másikkal, szinte csak a panasz megy.

Olyan ez kicsit, mint amikor van valakinek egy Mercije: egy kívülálló azt gondolja róla, hogy milyen jó élete van, holott lehet, hogy a tulaja tök egyedül él magányosan, teli gondokkal.


A kicsi-apró dolgokat kell észrevenni, azoknak is örülni kell, és e mentén fejlődni.

júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is 33. Párkapcsolatom sincs, szexuális életem is csak magammal, és már annyira elkeseredett vagyok, hogy nős faszikra csorgatom a nyálam, de le sem szarnak azok sem. Totál láthatatlanság, eszébe sem jut megpiszkálni bottal sem senkinek. Na, ki "nyert"?
júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13 - "Totál láthatatlanság" - Látni és látszani. Nézz, és mutasd meg magad.
júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14, aha, ez így működik jobb nőknél. Átlagosok esetén már rezeg a léc. Egy magamfajta átlag alatti meg leshet úgy, hogy majd' kiesik a szeme, miközben falatnyi felsőben és sortban grasszál (igen, ezeket is csinálom), az eredmény 0.
júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy mindenki boldog. A boldogság és öröm ritka esemény és nem tart sokáig. Ehelyett a "beletörődés", a mindennapi rutin, a belenyugvás (kompromisszum) az, ami hosszan tart és ami alapvetően jellemzi az emberi életet is. Csak éppen mindenkinek saját magának kell megtalálnia azt, ami boldoggá teszi (időnként), ami célt ad a továbbéléshez és ahogy a költő mondja: "az élet célja a küzdés, maga..."
júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!