Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki boldog, csak én nem?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok. Nekem se családom nincs, se semmi, míg mások meg boldogok lehetnek, mert van házuk, gyerekeik, házasságban élnek. Bár párkapcsolatom az van, de ennyi.
júl. 5. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Önmagad vagy felelős a boldogságodért...
júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Én például nem akarok se gyereket se házasságot. nem is agyalok ezen h jujj ez másnak milyen jó.

A gyerek és házasság az egy plusz. Részemről ettől nem lesz boldogabb se jobb egy kapcsolat.


De úgy néz ki neked lételemed a gyerek és a házasság, inkább az a probléma, hoy így kezdesz neki a társkeresésnek. Habár van itt egy nő akinek állandóan ez a baja minden héten.

júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én negfigyeltem ki mit hogyan ért el.

Pl ahol a nő felcsináltatta magát erre a hulye pasi el is vette meg be van csicskulva. Ő az első férjét is "veletlen" teherbeeséssel szedte fel.

Más összejott egy rondával es a pasi mivel nem kéne senkinek, a nőt kitartja igy élnek kb 10 éve is boldogan.

Más nő simán elszedi barki férjét is. Mindig van komoly párja is így.

Stb



Szoval akik boldogak én azt látom hogy nagyon keményen tesznek is érte, ha kell taposnak is.

júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt látom mégis aki felcsináltatja magát, utána vele maradnak.
júl. 5. 11:08
 5/16 Antiszociális lény ***** válasza:
86%

"mindenki boldog.."


Mit vettél be és hol lehet kapni?


Én inkább azt látom, hogy a legtöbb ember boldogtalan az életében és nagyon kevés olyan van, aki tényleg őszintén elmondhatja magáról, hogy ő boldog. A valósághoz szerintem ez áll közelebb, mintsem amit te írtál.

júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom tettek azért, h így éljenek, akikről szó van. Te is elkezdheted...
júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4 igen én is. Jópár év egyutt meg idilli fotók stb. Sőt házasság is.
júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Plusz akik rámennek más párjára is teljesen becsicskítják a palikat.


Szoval akik boldogok azok pofátlanok, taposók, vagy sok esetben bántalmazók narcik is, trükköznek, manipulátorok, k-k meg stb.

De ők valahogy mindig boldog idilli kapcsikban vannak. Megvan mindenük, segítik is őket, stb.

júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Ez olyan mint a legtöbb munkahely, vagy előre jutás...


Kedves vagy rendes vagy mindig vársz segítesz...míg a többi lesz**ar téged és előbbre jut, és jobb pozícióba és többet keres...te meg ott maradsz mit kedves kolléga.


Vagy ha valami saját vállalkozásod van, áhh én nem teszek alá nem leszek szemét....ő alád fog tenni és sikeresebb lesz.


Ilyen a boldogság is, te ő mi nem tesszük meg, de ő magasról lesz**ar téged fordítva kicsit sem foglalkozik azzal h neked milyen érzés lesz stb. És boldog lesz, te meg nem.

júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki boldog.

De tehetünk érte.

Ha nem mész bele olyan dolgokba, amiket nem szívesen csinálsz és nem örülsz nekik, az jó. Ha keresed azt, ami szeretnél, el is érheted. Ha teszel is értük, még jobb.

Bátorság kell!

júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!