Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mien lehet így járni egy sráccal?

Figyelt kérdés

wan nyelv pc-m egy az ajkam bal oladalán és 1 a fülembe...

az előző barátnőm a nyelv pc miatt hagyott el mer nemtetszett neki wmiért...

16/F


2010. okt. 31. 14:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
megint 1. vok én is ki tok akadni az ien barmokon LOol rohadtul utálom az olyanokat! Akinek nem tetszik ne olvassa el!!! öm privátba msn csere?(a kérdezőnek írom)
2010. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
persze csak írj te mer kicsit szarakodik a netem...:D
2010. okt. 31. 14:52
 13/17 anonim ***** válasza:
angel958@freemail.hu. írom így vegyél fel majd ott dumálunk
2010. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
vagy ezen pirihugi96@freemail.hu inkább ezen xD
2010. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sztem gusztustalanok az ilyen piercingek egy pasin, nekem csak a szemöldökbe jön be meg a fülbevaló, dehát ízlések és pofonok ugye... de az röhejes h azért szakított...ha nem jön be neki, minek jött össze veled?
2010. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem basztatás képp,de valahogy éreztem h nem lehetsz idősebb 14nél.Majd pár év múlva Ti is rájöttök h milyen idegesítő ha úgy írnak;)

Másrészt,ne kúrd már föl az agyam h lusta voltál lenyúlnia V ért omg:|Itt szopkodom keresztbe le magamxD..am szerintem is egy rizsa volt,h a pc miatt szakított.Csak egyszerűen kiszeretett a duplavéből

2010. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Lopez_de_Futasztán


csak úgy elmesélem neked h 16 wok és decemberbe töltöm a 17-et úgy h ne idegesítsél már fel baszod...ha wmi nem tetszik nemkell ide írni ennyih...

2010. okt. 31. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!