Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mien lehet így járni egy sráccal?

Figyelt kérdés

wan nyelv pc-m egy az ajkam bal oladalán és 1 a fülembe...

az előző barátnőm a nyelv pc miatt hagyott el mer nemtetszett neki wmiért...

16/F


2010. okt. 31. 14:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsy elírtam az ajkam jobb és bal oldalán wan
2010. okt. 31. 14:11
 2/17 anonim ***** válasza:
Sztem az rohadt sexy ha pc-je van 1 pasinak!!a volt pasimnak is volt (igaz csak 1 oldalt) de én szerettem, olyan fura smacikor de jóóóó!!! az a csaj nem azért hagyott el mert pc-d van!! én szeretem a pc-s pasikat :)
2010. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

milyen lehet járni ilyen sráccal? hát mint láthatod van akit vonz, van akit taszít, bár énis úgygondolom hogy ez nem válóok egy kapcsolatban, ottmár rég más a probléma ha erre fogják a szakítást...

tehát, rengeteg lánynak bejön, bárcsak többen lennétek piercingesek=(:D l/19

2010. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kérdésed megfogalmazását, illetve a hibák számát tekintve egy értelmi fogyatékos vagy.
2010. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi a bíztatást...:D

szal akk hagyhatom őket és ne wegyem ki 1iket se...:D

2010. okt. 31. 14:37
 6/17 A kérdező kommentje:
14:37-es ha nem tudsz normálisan wálaszolni akk a kérdést se olwasd el...ennyih....
2010. okt. 31. 14:39
 7/17 anonim ***** válasza:

1. vok! mit számít az h helyesen írta a szöveget vagy nem??? én pl. azokat akik minden íráshibát vagy rövidítést kijavít naon szánalmasnak tartom!! az oanokat is akik ezt szóváteszik!!! minek? 21. sz.!! nyomi-.-

ja még 1x mondom h imádom a pc-s pasikat!!!:)

2010. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
te barom vagy inkább írni tanulj meg wan dupla w-el meg hasonlók jesszusom
2010. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi 1-es te legalább bíztatsz te ez a 14:37-es naon kiakasztott....


5.válaszoló : kit érdekel h mien w-vel írom a wan-t az wolt közelebb ennyih....

2010. okt. 31. 14:44
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudjátok, hogy ma már az a menő, ha szándékosan helytelenül írnak a kis p*csák? Ezzel fejezik ki nyelvtankönyv elleni lázadásukat és egyedi személyiségüket. Ehhez társul egy kis flegmaság, amit meglovagolva a 21. századra hivatkozva nyomizzák mindazokat, akik ezeket az új társadalmi tendenciákat elvetik.

Még szerencse, hogy a nagy 21. századi nyugati civilizációtok halálra van ítélve.

2010. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!