Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakkal szemben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakkal szemben nem nagyon van jóindulat itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Olvasgatva a válaszokat elég egyértelműen kirajzolódik, hogy a férfiakat inkább ekézik, mint a nőket. Nekem úgy tűnik a nők szolidárisabbak egymás társkeresési nehézségeivel és, ha nő ír ki ezzel kapcsolatban kérdést, akkor bátorítják, legalább egy-két jó szót reagálnak. Ellenben a sikertelen férfiakba (nem az incel provokátorokra gondolok) mindenki csak belerúg, a nők is leértékelik és más férfiak is csak lúzerezik. Ez amúgy azért szomorú, mert sok jó szándékú férfi is elakadhat a társkeresésben, nem kéne ítélkezni egyből.

júl. 4. 12:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit uncsi, hogy mindig siránkozik itt 1-2 férfi…mindig ők a szegény elnyomott, meggyötört felek, a nők pedig az iszonyatok😂
júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
35%

Hallod kérdező? Mintha a saját kérdésemet látnaám kiírva, esküszöm hogy egy hasonló kérdés kiírása az én fejemben is megfordult de megelőztél.

Amúgy viccet félretéve nekem az a meglátásom hogy itt ezen az oldalon nagyon sok a férfigyűlölet stb. A nőknek a lelkét mindenki pátyolgatja hogy majd találsz jobbat, nem érdemelted meg ezt a pasit stb. Ha egy pasi kiír kérdést hogy miért nincsen nője vagy valami akkor egyből megkapja hogy azért nincs mert egy incel nyomorult stb. Már régen éreztem pár éve hogy ez egy férfiakat lenéző férfigyűlölő oldal de mindenegyes nap ez egyre jobban felerősödött bennem most meg már semmi kétségem nincsen efelől.

júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
46%
Sajnos az a tendencia hogy még a média is azt segíti,hogy a másik nem nélkül is el boldogulunk,ami számomra el fogadhatatlan!
júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ismered személyesen az oldalt használókat? Vadidegen emberek véleménye mi a ménkűt izgat?
júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes hogy pont egy ilyen kérdés alatt mint ez itt ez alatt is ugyanaz látható mint amiről szól a kérdés. Pl: Én aki a 22-es választ írtam már egyből 31%-on vagyok és szerintem ez még kevesebb is lesz. Azt le mertem írni hogy itt mindenki a nőkkel van a nők lelkét pátyolgatja és egyből lepontoztak. 21-es válaszoló 73%-on van aki szidta a férfiakat. Még azt kihagytam a 21-es válaszomból hogy tombol a feminizmus főleg ezen az oldalon! Magyarán a nők már jöttek is lepontozni a válaszomat mert az igazság ugye fáj.
júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
22-es válaszomból*
júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%

25, 1-2 férfi sír állandóan a 22 szerint, szerinted meg mindenki (durva általánosítás megint) a nőket pátyolgatja. Tényleg egy lapon említhető...

"A nőknek a lelkét mindenki pátyolgatja hogy majd találsz jobbat, nem érdemelted meg ezt a pasit stb. Ha egy pasi kiír kérdést hogy miért nincsen nője vagy valami akkor egyből megkapja hogy azért nincs mert egy incel nyomorult stb. "

Tényleg nem érted, hogy épp azért kapnak negatívat akár szóban, akár pontozásban az általad pártolt kérdések, válaszok, amit te magad is megfogalmaztál?

Vannak akik valós, aktuális, megoldható, mondhatni egzakt problémával állnak elő, mint a példádban a nő, akit elhagytak, vagy szar a kapcsolata. Kézzelfogható, valós probléma. A másik oldalon az ezredik sirám, hogy a nők, a világ, a társadalom, a feminizmus stb. hogy bántja a férfiakat, vagy az egyént. Nem megoldható, nem lehet megválaszolni, igazából nem is kérdés, csak burkolt panasz, vagy sima provokáció. Most akkor mi az értetlenkedés tárgya?

Valaki idejön egy olyan problémával, amire létezhet megoldás és kap is rá segítő válaszokat. A másik idejön a világfájdalmával (napi 5 kérdésben legalább), amin legfeljebb ő, vagy Isten tudna segíteni, de egyik se fog, mert neki remek kifogásai vannak Isten meg vagy egy sima fikció, vagy köszöni, van jobb dolga. Az ilyen "kérdésre" jön a "menj anyádba" hangulat, mert semmi keresnivalója itt. Ha egy férfi normális kérdést ír ki, normális választ kap.

júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
39%

27-es! Én nem a saját sikertelenségemet szerettem volna itt felvázolni hanem egy generációs problémára rávilágítani. Az hogy a mostani fiatalok alig képesek ismerkedni egymással és pár szónal vagy 2-3 mondatnál értelmesebb szóváltást létrehozni ez generációs probléma. 40+ os embereknél már más a helyzet, ott még a belső tulajdonságok is fontosak nem csak a külső és az anyagiak mint a 10-en és 20-on éves korosztálynál. Nagyszüleink szerelmi életéről hosszan nem is kell írnom "ameddig a halál el nem választ". Sajna manapság egyre kevesebb az ilyen párkapcsolat vagy házasság mert mindenki mindenből a jobbat és a szebbet akarja. Úgyhogy én nem csak a saját "világfájdalmamat" írtam itt le hanem egy össztársadalmi vagy pontosabban generációs problémáról írtam most itt. Én 24 évesen képtelen vagyok nőkkel ismerkedni élőben itt interneten meg főleg.

Mostani lányok szókincse: Szia, igen, nem, igeen, igeeen, aham, ühüm stb.

júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok hogy férfi elnyomás is létezik. Kúlturált cikkek vannak erről amit érdemes elolvasni.

Nem védem a férfiakat, de egy gyerek felneveléséhez ugyan úgy szükség van az apára is mint anyára.

júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
32%
29-es! Már akkor elkezdődött én szerintem a férfiak fokozatos elnyomása amikor a nők megkapták a szavazatijogot és az egyenjogúságot. Vannak emberek akiknek ha hatalmat adunk akkor visszaélnek majd vele. Én azt látom hogy a nők sokkal hajlamosabbak a hatalommal történő visszaélésre mint a férfiak. Eleve a főnökasszonyok is a munkahelyeken sokkal szigorúbbak mint a férfi főnökök.
júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!