Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Valójában lehet, hogy tudom a választ csak megerősítésre/cáfolásra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Adott egy személy (én 27/n) szeptemberben költöztem el az exemtől amit már egy éve húztam-nyúztam októberben elkezdtem egy sráccal kavarni (én csak szexnek akartam/gondoltam (a mai napig is)) de ő 2 hónap után már “szerelmes lett” (nehezen hiszem és közöltem is vele hogy én nem vagyok szerelmes) nos én nem nagyon akartam, hogy hozzám költözzön ezért (történt néhány dolog) hozzám költözött (hurrá). Az elején még jó is volt minden úgymond (jött velem bulizni stb.) de már most kb idegesít (pl ha takarítok már aznap meg se látszik, múlt héten meg szólt, hogy nem e túl rövid a nadrágom .. (hát bazd+ majd én tudom milyen nadrágot hordjak, szúrattam piercinget (évek óta akartam és most jött össze) azóta rám se néz és 2 napig nem beszélt velem Jah és fordítsa be hogy ne lássa (persze majd azért jobban begyullasztom) Jaa és a mai.. egy ideje nem tudtunk menni bulizni és ma tudtunk volna menni (így jött ki végre a szabadnap) és egész nap erre készültem ugye este már az öltözködés stb nah elmentünk “alapozni” mire őkelme berúgott és közölte ő nagyon fáradt így most huszon évesen itthon ülök már fél1kor (de ha elmentünk volna azért dumál ha meg elmegyek egyedül azért pofázik (pedig legszívesebben elmentem volna egyedül)) és ne legyek mérges/ideges..én vagyok túl gyerekes? Én nagyon szeretem a szabad időmet “szabadon tölteni” nem otthon a 4 fal között, imádok csavarogni/bulizni (még ha esetleg nincs is rávalóm de pl boltba nézelődni) és én ettől rosszul vagyok ha itthon kell üljek pláne ha tudom, hogy volna lehetőség a bulira. Privátban folytatnám, mert lenne néhány kérdésem ezekhez kapcsolódóan (nem a “bulizás” részéhez).
júl. 4. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid leszek. Dobd ki.
júl. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem érdemes egy kalandot hazavinni mint valami talált kiskutyát. Most meg szidod, hogy szét rágja a bútort, papucsot és még oda is piszkít.
júl. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"ő 2 hónap után már “szerelmes lett” (nehezen hiszem és közöltem is vele hogy én nem vagyok szerelmes) nos én nem nagyon akartam, hogy hozzám költözzön ezért (történt néhány dolog) hozzám költözött"


Sok eszed van ezek szerint.

júl. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ritka ostoba nő vagy. Hozzád költözik valaki, pedig nem is akarod. Ezt hogy?

Amúgy meg 27 évesen egy 16 éves szintjén vagy, a bulizás a fő életcélod, ez körül forog minden...

júl. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy vele a te sarad az egész nem az övé. Ő olyan amilyen. Te vagy mellette.
júl. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Eszméletlenül ostoba szutyokribizli vagy az írásod alapján, de nem ez a kérdés.

A pasit dobd ki, ő is ostoba.


(Amúgy megérdemlitek egymást, sok boldogságot! 🥰)

júl. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem az csak befürdött egy incellel és nem akarja belátni hogy hoppon van hagyva. Az exének se kellett a mostani meg csak egy nyomi.
júl. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-al teljesen egyetértek...4-es vagyok.

Jaa, megérdemlik egymást, addig sem mást boldogítanak😁

júl. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján én is tininek gondolnám a kérdezőt, mondjuk azon a szinten van. Ha neked nem megy, hívd fel apádat, hogy a srácot tegye ki a lakásból, szívesen.

Ilyen mentalitással szerintem ne erőltesd a párkapcsit, nem neked való...

júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a csodálatos válaszokat.

Mindenképp érdekes, hogy ha már az ember bulizni szeretne egy jót tininek van titulálva és “szutyokribizlinek” ezeket teljességgel elfogadom és nem veszem magamra (mert nyilván ezen írásból senki sem tudja mi van a háttérben). Viszont a kérdésemre választ kaptam, további szép napot Mindenkinek!

júl. 4. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!