Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mellbimbómmal baj van? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellbimbómmal baj van? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy szinte soha nem keményedik meg csak ,ha fázok...és akkor ,ha simogatom ,de ezzel nem is lenne baj...viszont csak annyi ,hogy megkeményedik aztán ha tovább simogatom egyből visszapuhul és félek ,hogy valami baj van vele és attól is , hogy ,ha kapcsolatom lesz a párom sem fogja tudni rendesen bekeményíteni és nem fog neki tetszeni :(
2010. okt. 31. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyenen ne aggódj :) szerintem nincs velük semmi baj _:D
2010. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,de ez tényleg nem lehet probléma?
2010. okt. 31. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen :) És nincs vele semmi baj, ne aggódj ;)
2010. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nekem lapos és nem tetszik...de akkor meg szép amikor kemény és nem tudom ,hogyan tudnám megcsinálni h ha felizgulok akkor kemény legyen mert akkor sosem :(
2010. okt. 31. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez olyan fontos? kit érdekel? Kinek akarsz megfelelni? Nem biztos, hogy izgalomra keményedik. Legalábbis inkább hidegre és simogatásra.
2010. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha kapcsolatom lesz a párom sem fogja tudni rendesen bekeményíteni"

Ezek szerint még nem volt kapcsolatod?

Az is lehet, hogy "éles helyzetben" olyan kemény lesz, mint a kő :P és végig ;)

2010. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még nem :( még csak 16 éves vagyok..nem sietek sehova :) de néha azért jó lenne 1 társ :)
2010. okt. 31. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!