Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szolok neki hogy 2 fiuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szolok neki hogy 2 fiuval is ismerkedtem akik a "baratai" akkor lehet ebbol még valami vagy mar csak a szegyenerzetem marad?

Figyelt kérdés

Nem Budapesten lakunk, egy kis varos.

Egy fiu kihasznalt kb 3 eve, aztan elkezdtem beszelni egy fiuval kiderult hogy baratok de vele nem is talalkoztam. Ugy derult ki hogy a ket fiu egymas mellett allt mikor beszelgettem a masodikkent emliettet fiuval, az aki kihasznalt elmondta neki(nem fekudtunk le) es onnnatol nem vett komolyan. Most megint van egy fiu, mostmar kicsit nyomoztam de ok mindharman ismerik egymast megint..

En mindenkepp megakarom emliteni neki ezt, nem tudom hogyan de megegyszer nem elem at ezt, hogy kinevetnek.

Szegyellem magam es nem tudom beszeljek e vele egyaltalan de ha beszelek akkor valahogy elmondom neki.

Kerdes hogy ezek utan ismerkedne e velem, vagy nem tudna o sem komolyan venni es csak ki akarna hasznalni?

Amugy facebookon az adatlapja a no alazasbol all..mindig olyanokat oszt meg szoval nem tudom.


júl. 2. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Mondjam el neki talan ertekelni fogja hogy oszinte voltam
Ha megtudja csak ki akar majd hasznalni
Ne mondjam el csak kesobb
3 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amikor kihasznalt, tudom en is hibas vagyok de ongyilkos gondolataim voltak mert meg nem volt kapcsolatom, el is mondtam neki es meg ezen is nevettek a masodikkent emliett fiuval es egy orultnek gondoltak mert ez engem megviselt
júl. 2. 23:09
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom ezek milyen fiúk, de szerintem máshol kellene teljesen ismerkedned, ha ilyen alázásokat kapsz. Ezek szerint egy tipus vonz, és azok mind ilyenek.

Ezért kéne teljesen mást nézni.

Amúgy sajnálom ami veled történt, biztos nagyon megviselt ez az egész.

júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"Amugy facebookon az adatlapja a no alazasbol all.."


Olyan köcsögnek akarsz magyarázkodni? Normális vagy? Ne ismerkedj vele tovább. Még a veséd is képes lenne leverni.

júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egy eve volt ez a tortenet de még most sem tudtam tul lenni ezen.

Az a baj hogy ebben a varosban mindenki ismeri egymast a mi korunkban 23-24 evesek vagyunk csak ugye van akinek van lelke es van akinek nincs de ennek a 2 fiunak nem volt. Es amugy nem fegyettem ongyilkossaggal, csak leirtam neki hogy rosszul vagyok stb meg parszor irtam neki, mert nem birtam elviselni hogy valaki ezt tette velem aztan o annak a fiunak azt mondta hogy azt mondtam neki megolom magam es zaklattam..

Szoval en a szemukbe egy zaklato ongyilkossaggal fenyegeto bolond vagyok es barkivel ismerkesnek mindenhol kiderulne ez a hazugsag szoval nem a korrel van baj

júl. 2. 23:18
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert de nagyon kivancsi vagyok ra, ritkan erzem ilyet viszont felek mert ez a fiu meg kegyetlenebb mint az a masik ketto szerintem.
júl. 2. 23:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj ezek ki jarnak beszelgetni egy helyre es megmutatjak egymasak kivel ismerkednek es kerdezoskosnek hogy megtudjak tisztesseges e a lany, ismeri e valaki
júl. 2. 23:21
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Először is, ne mondj el semmit a múltadról, senkinek semmi köze hozzá. Ő elmondja, hogy kikkel dugott előtted? Ha így megegyeztek valami őszinteségi roham miatt akkor oké. Ha viszont ő nem akkor te sem. És miért kéne szégyenkezni emiatt? A pasi is szégyenli? Mindketten ott voltatok,ket emberen állt a dolog. Pont annyi "bűnöd" van mint a pasinak,vagyis semmi.

És ha ezek a fiúk ilyen idióták akkor mi francért közülük kell mindig valaki? Keress egy normálisat.

júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem más platformot próbálj meg, ne ilyen semmirekellőkkel barátkozz. Gondolom kimennek valahova a határba motorral, vagy kocsival driftelni, és közben kitárgyalják ki kivel kavar.
júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aki kihasznalt egyaltalan nem vonzott nem is tudtunk beszelgetni sem. Egy ideig irtunk aztan kivancsi lettem, talalkoztam vele unalombol es kicsit eroszakosabb volt, feltem is este egy elhagyatott helyen, kihasznalt. De nem fekudtunk le azt megegyszer mondom.
júl. 2. 23:26
 10/15 A kérdező kommentje:
8. Nem, csak kisvaros es sokan jarnak egy helyre beszelgetni kocsival megallnak es ennyi
júl. 2. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!