Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedülálló az szeret az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedülálló az szeret az lenni?

Figyelt kérdés
júl. 2. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem az lenni. Totál szabadság, nem kell alkalmazkodni, ha valami programot akartam, nem kellett azon gondolkodni, jönne-e a párom is, ha neki nem tetszik, akkor menjek egyedül, vagy akarna abban az időben mást csinálni közösen, vagy akarna jönni de nem ér rá, akkor menjünk-e máskor, meg még van egy rakás apróság, ami jobb egyedülállóként. De a kapcsolatban meg vannak más dolgok, amik miatt jó. Én mind a két állapotot szeretem. Egyedül csak akkor nem jó lenni, ha van egy KONKRÉT személy, akivel szeretnél együtt lenni. Olyan sosem volt, hogy szingli voltam aztán azon ábrándoztam, hogy bár lenne itt valaki velem.
júl. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek. Ahogy írták, hatalmas szabadságot ad. Nekem nagyon megterhelő volt, hogy mindig volt otthon valaki, ha valamit letettem valahova, szinte biztos, hogy nem ott találtam meg később, rendet tartani két emberre, alkalmazkodni állandóan, mindig figyelni arra, a másik hogy dolgozik, milyen programokat szervezett magának, vagy közösen, én, hogy dolgozom, mik a terveim délután, ezeket egyeztetni, ha átalakult a program alkalmazkodni, figyelni arra, hol mennyi időt töltesz, nehogy a külsős programok a kapcsolat rovására menjenek, stb.

Nekem nagyon kényelmes az egyedüllét.

júl. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Huszas éveimben iszonyat kapcsolatfüggő voltam. Engem úgy neveltek, hogy mindenáron házasságban kell élni. Ennek eredményeként sikerült egy szar férjet választanom. Aztán elváltam, ami azért megviselt, de 1 év elteltével már jobban éreztem magam. Próbáltam találni normális kapcsolatot, de 8 év próbálkozás után feladtam. Közben elkezdtem élvezni a szabadság örömeit is. És ezt már nem vagyok hajlandó egy kapcsolatért sem feláldozni. Elgondolkodtam a régi énemen is és nem szeretnék ismét olyan lenni, aki képtelen egyedül lenni. Lazább, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb évek óta az élet számomra, mióta teljesen elhanyagolom a másik nemmel való kínlódást. Igen, számomra kínlódás csak.
júl. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én igen, bár sosem volt még párkapcsolatom, így nem tudom, milyen a másik oldal. (F!)
júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!