Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen milyen korú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen milyen korú nők valók hozzám, ha még sosem volt hosszútávú komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Úgy nehéz válaszolni, hogy csak a korodat ismerjük. Tudni kellene, milyen a személyiséged, hogy nézel ki, mit vársz el a leendő partneredtől (van olyan ember, aki pl. annyira koravén, hogy nehéz mellette elképzelni egy élettel teli, saját korához illően viselkedő 23-24 éves lányt pl.). Max. annyit tennék hozzá, hogy biztos lesz olyan sügér gyökér itt, aki elkezdi, hogy 14-15 éves tinilányokat szedj fel, mert hasonlóan tapasztalatlanok, de azt ne... ne legyél efebofil.
tegnapelőtt 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon zárkózott vagyok, illetve visszahúzódó, de mégis kedves,aranyos. Eddig inkább 40-50 éves nőkkel volt dolgom
tegnapelőtt 20:41
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért nem árt ha elvégezte a gimit vagy középsulit....szóval 18-19 legalább. Ott már van egy váltás.
tegnapelőtt 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
20 éves kortól.
tegnapelőtt 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pont tegnap öregezett le egy 18 éves, hogy mit akarok én a fiatal lányoktól, leéltem lassan az életemet, illetve ledegradált, mert szerinte az élet különböző szintjeit tapasztaljuk szerinte, ő jogot fog tanulni stb..
tegnapelőtt 20:50
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

biztos túl sok gyakorikerdeseket olvasott... :)


Vagy koravén vagy ....

tegnapelőtt 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy jogot fog tanulni nem biztos hogy el is végzi 🤣 Nálunk a mérnökin egyedül végeztem időben, rajtam kívül 3an jutottak el a diplomáig igaz ők csúsztak minimum 1 évet. Elbaxott egy világ van egyébként.
tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
A ksh statisztika alapján az olyan 50 feletti nénikre tippelnék.
tegnapelőtt 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát egy 18eveshez öreg vagy. Egy 23-5hoz már nem
tegnapelőtt 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Egy 18 éves joggal gondol magához képest túl öregnek, ha más miatt nem, külsőre. Ettől függetlenül tapasztalat szintjén a leírás alapján lehet, egy szinten álltok, de a 29 évesek többsége azért nem ennyire tapasztalatlan, mint te, és ebből indul ki a lány.


Amúgy a leírásaid alapján nem csodálom, hogy 40-50 éves nénik cuppannak rád. Kis tutyimutyi kisfiú szinten lehetsz, belőlük meg előjön a rendezkedő mamiösztön, a "de örülnék, ha a kisfiam / kisonokám ilyen kis cukimuki lenne" fíling. A fiatal nőknek ez nem annyira vonzó a legtöbb esetben - jobban szeretik a fiatalos, magabiztos, életteli férfiakat.

tegnapelőtt 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!