Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretoi viszonyba miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretoi viszonyba miért akar birtokolni a férfi? Miért mondja h ez megcsalas?

Figyelt kérdés

#birtoklás #Kizarolagosság
júl. 1. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
A pasi elvárja, hogy a nő ne dugjon rajta kívül mással, de neki természetes, hogy mindenkit megdug, aki megáll neki. Dugjál másokkal is nyugodtan, nem kell azt neki tudni.
júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

És ha tudja hogy mással is dug, akkor mi van?

Nem a férje, csak egy farok.

júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem értem mi az birtoklos hülyeség a pasiknal .
júl. 1. 19:12
 14/20 A kérdező kommentje:
H én lennék házas és nekem lenne 1 szeretőm. A feleségem felé lenne a birtoklás h ő ne dugjon mással. Azt a szeretőm mással is dug nem érdekelne mert csak 1 szerető, nem lenyeg
júl. 1. 19:14
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél hogy találsz jobbat és nem lesz kit dugnia az asszony mellett. De ha csak ő dug téged, akkor huzamos ideig tud belőled bohócot csinálni.
júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Fura h 1 olyan ember vár el tőlem hűséges aki hűtlen. És ilyet hallottam nem 1 szeretni viszonynal
júl. 1. 21:45
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, ne találkozz vele. Ennyi az egész. :)
júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Dominálni próbál, de csak egy önző kis senki.

Exférjem anno hetekig ordított velem, mikor megtudta, hogy találkoztam valakivel (fél évvel azután, hogy szétmentünk).

Ő pedig fél évig csalt, majd elhagyott a nőért, de szerinte én vagyok a r*banc. Egy valamit tehetsz, arconröhögöd.


Az az igazság, hogy ezek a gyökerek még el is hiszik, hogy igazuk van.

júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem sokat tudsz a férfi lélekről. Férfi birtokolni akar. Neki lehet felesége IS, de a nőjének csak ő legyen egyedül és te teljes egészben az övé legyél. Szerintem egyértelmű.

Ne gondolj mögé semmi többet, nem a szerelem miatt van ez. Szimpla önzés.

Te döntöd el, neked így megfelel-e ez a viszony.

júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elvárja mert te pedig szótfogadsz ezek szerint. Ugyanezt amit ide írsz kéne neki elmondani, hogy vagy kölcsönös a dolog vagy azt csinálsz te is mát akarsz. Tetszeni nem muszáj de elfogadnia igen.
júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!