Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtünk, de mégis keres!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk, de mégis keres! Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Két nap ismertség után lefeküdtünk mert igazából bejöttünk egymásnak , elhülyéskedtünk. A legelső találkozásnál már jókat beszélgettünk másnap találkoztunk is. Azt hittem miután lefekszünk egymással biztos kitöröl mindenhonnan mondom biztos arra ment végig, de azóta folyamatosan beszélünk, találkozgatunk.

Vagy ez csak egy szexkapcsolat lenne? Vagy csak unatkozik?

Egész nap ír , kitalál dolgokat hogy találkozzunk, az utcán is megfogta a kezemet szóval nem szégyellt. Ilyennel még nem nagyon találkoztam.

26 N ő 28 F



tegnapelőtt 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Elég gáz hogy te magad is úgy kezeled az egészet hogy te egy eldobható rongy vagy azok után hogy megtörténik a dolog,azért az kemény hogy 26 évesen egy ilyen kérdést kiraksz,nem lehetsz valami komoly nő ezek szerint.
tegnapelőtt 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Elso szex utan mar felesegul akar venni

Ha meg lelépne dugas utan akkor meg az lenne a bajod

tegnapelőtt 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne agyalj, élvezd a jót, amíg van.
tegnapelőtt 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a fura, hogy te azt furcsállod nem dobott ki egy szex után rögtön.😂

Miért kellett volna hogy dobjon? Lehet többször le akar veled még feküdni. Lehet nincs most neki más.

Viszont azért mert nem dobott ki egy éjszaka után még ne feltétlenül láss bele többet. Érzelmek nem biztos, hogy ebbe vannak vagy lesznek. De ha te többet szeretnél érdemes ezt tisztázni, ne később érjen meglepetés.

tegnapelőtt 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Bejössz neki. Szerintem akinek igazán bejössz és szabad (ergo nem foglalt, nincs összetörve valaki miatt a szíve stb vagyis készen áll egy kapcsolatra) azt a pasit nem fogja zavarni, hogy hamar szexeltetek.
tegnapelőtt 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!