Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis ennyit számit a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis ennyit számit a férfiak magassága a nőknek?

Figyelt kérdés

[link]

"Vagy elég csak a Tindert vagy bármely más társkereső alkalmazást végigpörgetni, hogy látható legyen, a legtöbb férfi a magasságát is beleírja a leírásába, legalábbis ha magas. Sőt, egyes alkalmazásokban, például a Bumble-ben még a magasság alapján is lehet szűrni. A Bumble Spain tanulmánya arra jutott, hogy a magasságkülönbség szempontjából legelfogadóbb Z generáció esetében is csak minden harmadik egyedülálló nő nyitott a nála alacsonyabbakkal való ismerkedésre – írja az El País."



jún. 30. 16:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Exbarátnőm Z generációs 20 éves lesz most a nyáron, majdnem egymagas volt velem ő 170 cm én 173 cm).

Az előző két barátnőm is ilyen 170 cm körül volt, őket sem zavarta a magasságom (huszonévesek).

Sőt, volt a legelső barátnőm kicsit magasabb is volt nálam.


Én élőben sosem találkoztam olyan kritikával, hogy valakinek túl alacsony lettem volna. Amit a magasságról terjesztenek itt, az is egy téveszme.

jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért kevés olyan párt látni, ahol a nő a magasabb.
jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

" Z generáció esetében is csak minden harmadik egyedülálló nő nyitott a nála alacsonyabbakkal való ismerkedésre"


Csak??? Én erősen kétlem azt a minden harmadikat is.

jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Többnyire számít, de a legfontosabb a nőknek, hogy kívül is és belül is megfogja valami egy férfiban. A férfiaknak nem?

Egy példa:az első szerelmem velem egy magas volt, 160 cm, külsőleg a szeme és a mosolya tetszett, belsőleg az, hogy kedves volt és romantikus. A szerelemben számít a fizikai vonzalom is, van, akinél ez centikben is mérhető, de ez nem törvényszerű.

jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
12es nem gyakori de sztem többször előfordul mint régebben. Ehhez köze lehet annak is hogy a mainstream popkultúrában is feltűnik ez egyre gyakrabban pl Joe Jonas Sophie Turner vagy Tom Holland Zendaya páros.
jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
De pl Fernando Alonso modell csajai már regebben is szinte mindig magasabbak voltak mint ő főleg magassarkúban. Pedig azok a topmodellek nyilván lehettek volna bármi másik F1 vagy más gazdag, helyes versenypilótával, aztán mégis Alonsoval voltak. Igaz Alonso valószínűleg nem tölti az idejét azzal hogy ilyen kérdéseket írogat ki.
jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
El kell szomorítsalak de az összes F1 pilóta alacsony vagy legalábbis 180 de 175 cm alatti (motorversenyzők szintúgy).
jún. 30. 20:28
 18/24 anonim ***** válasza:
49%
Elképesztő
jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
30%
Nekem fontos. 177 cm vagyok nokent es eleg nehez hozzam illo pasit talalni. Valahogy mindig az alacsonyak talaltak meg. Egyikkel meg is probaltuk a kapcsolatot kb 12 cm kulonbseg volt (o volt nyilvan az alacsonyabb) de nem tudtam nonek erezni magam mellette. Sokszor ki is nevettek az utcan.
jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%

175 cm magas vagyok és hát sajnos nem elég ez van én megbékéltem a sorsommal.


El lehet lenni egyedül is.


Végülis gondoljuk bele nem olyan nagy baj az, több idő van hobbira és munkára.

jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!