Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes, ötvenes nők, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes, ötvenes nők, mit keresnek egy férfiben, korosztály, lakóhely, külcsín, belbecs, hobbi, érdeklődési kőr, iskolázottsági szint, egzisztencia, ingatlan, autó?

Figyelt kérdés
Lehet elvált vagy inkább olyan, aki még nem volt házas? Gyermeke lehet vagy inkább ne legyen?

jún. 29. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es, ki kell ábrándítsalak, mert nem vagyok troll.

Próbáltam több társkereső oldalt is (fizetőset is, még az elittársat is a diplomám miatt, hátha...), sőt a tindert is, mióta nincs párkapcsolatom. Pont azért nem váltak be, mert az általam preferált korosztályú férfiaktól is azt kaptam meg, hogy a gyerekes, elvált, 40-es nők csak szexre jók és használatra, másra nem kellenek, hogy képzelem, hogy vannak elvárásaim. Tudod mit, csak azt tudom neked is mondani, mint nekik, hogy inkább akkor továbbra is egyedül, de nem vagyok pusztán használati tárgy. Igen, vannak még az én korosztályomban is olyan nők, akiknek határozott elképzelésük van arról még a sok csalódást követően is, hogy milyen társat szeretnének, kire vágynak. Ettől még nem trollok. Álmodozni pedig még 40 felett sem tilos, hogy hátha akkor jön szembe az "igazi" és minden korábbi csalódásnak oka volt.

júl. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod mit, csak azt tudom neked is mondani, mint nekik, hogy inkább akkor továbbra is egyedül, de nem vagyok pusztán használati tárgy."


A faragatlanságot bármikor, de ezt ne kérd számon rajtam, téged olvasva ez fel sem merült.

Ahogy az sem, hogy bárhová is le kéne adni az igényeket.

Azt vársz el, amit akarsz.

Ami miatt az őtrollságodban reménykedtem az volt, hogy olyan szinten vannak hányingerig dugig a társkeresők a szeretetnyelves , minőségi idős, EQ/IQ-s tucatnőkkel, akik kéttévényi napszemüvegben, a kötelező borospohárral a kezükben, valami kivágott utazós vagy műtermes képpel demonstrálják a személyiségük hiányát, hogy az ember könnybelábadt szemmel húz jobbra lassan bárkit, aki nem ilyen, és akár csak minimálisan is olyannak tűnik, akit nem az AI köpött ki tucatszám.

júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!