Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes, ötvenes nők, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes, ötvenes nők, mit keresnek egy férfiben, korosztály, lakóhely, külcsín, belbecs, hobbi, érdeklődési kőr, iskolázottsági szint, egzisztencia, ingatlan, autó?

Figyelt kérdés
Lehet elvált vagy inkább olyan, aki még nem volt házas? Gyermeke lehet vagy inkább ne legyen?

jún. 29. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szia, mivel nekem van gyerekem, csakis gyermekes férfit tudnék elképzelni. Ezenkívül, korban kb. 5 évvel fiatalabb vagy 10 évvel idősebb legyen tőlem, jóhumor előny, szakma mindegy, csak dolgozzon tisztességesen, legyen meg az összhang köztünk, lakjunk lehetőleg kb. 50 km-re egymástól, belső értékeiért meg tudjam szeretni.
jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Bármit! őnm nekik már mindegy , örülnek habárki szóba áll velük akár hány éves vagy akárhogy néz ki
jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Szeretetet segitseget.
jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Korosztályban +-7 év.

Hasonló értékrendet (no cigi, no pia, no szexkapvsolatok) és hobbikat pl. bringa, színház, kirándulás, wellness.

50 km-es körzeten belül kb. 1 év múlva összeköltözés lehetőségével.

Nem iskolázottságtól függő (én diplomás vagyok) szellemi képességek, valamint érzelmi intelligencia.

Egyik szeretetnyelve legyen az érintés, mint nekem.

Külcsin: legyen számomra vonzó fizikálisan is, ahogy ő is tartson vonzónak, ne csak beérje velem, amíg nem talál jobbat.

Lehet elvált, mert én is az vagyok.

Fogadja el, hogy van 2 gyerekem (1 nagykorú és 1 kiskorú), de közöset ne akarjon, mert nem szülök többet. Lehet gyereke, de csak, ha már nagykorú és nem vele él vagy ha kb. egyidős a kisebbik gyerekemmel, tehát hasonló korosztály. De az se zavar, ha nincs neki, de nem is akar.(A fiatalabb korosztály megjelölés miatt.)

Egzisztenciában elvárásom, hogy legyen munkahelye és a munkaideje legyen hasonló az enyémhez 8-16-ig hétköznap, hogy minél több időt tudjunk együttölteni. A párkapcsolat egyik alapja a közösen együtt töltött minőségi szabadidő. 42N

jún. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
30-as gyerektelen legyen, azokat szeretem.
jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbbjük hűséges kis pincsikutyust keres maga mellé, aki körülrajongja és folyamatosan pénzeli. A kevés kivétel meg olyat, akibe szerelmes, még akkor is, ha az csak egy kapcarongyként tekint rá.
jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#1 és #4 köszönöm az értelmes és hasznos hozzászólást!

#4 Nem értem, miért pontoztak le, hiszen felettébb korrekt módon leírtad elképzeléseid.


Alapvetően azért tettem fel a kérdést, mert gondoltam, ebből okulhatok és fordíthatom a párkeresés hasznára. Jó lenne megtudom, mi oka lehet, a nehézkes ismerkedésnek.


#2 Ez eléggé rosszindulatú általánosítás! :(


#3 Köszi, de ez nagyon leegyszerűsített hozzászólás. Ebből nem lehet levonni érdemleges következtetéseket.


#5 Nekem is bejönnek a 30-as gyermektelen szingli nők, akik egy 50-es férfira vágynak. ;) De nem szeretném, hogy a fiatal futárok, postások, pizzafutárok rendszeres látogatóink legyenek. :D


"Ott volt a postás, a rendőr, a villanyszerelő,

a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,

a handlé, a szódás és a képkereskedő,

a házmester, a fia és a kéményseprő." / Deák Bill Gyula - A felszarvazottak balladája

júl. 3. 02:12
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 Nem kívánok vitázni hozzászólásod miatt, de számodra nagyon fájdalmas lehet az élet. :( Sajnálom, hogy nem vagy képes minimális pozitív szemléletre sem.
júl. 3. 02:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Miss Klisé azért lett lepontozva, mert olyan a válasza, mint egy Tinder-anyu paródia.

Magam részéről jóindulatból pontoztam le, mert a lelkem mélyén abban reménykedem, hogy csak egy troll.

júl. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 Tudod úgy van ez valahogy, hogy elég kevés normális ember képes a felhőtlen boldogságra egy bolondokházában.

Túl sokan vannak már a világunkban a Ratched nővérek és egyre kevesebben vagyunk mi McMurphyk.

júl. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!