Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45 éves férfi 27 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi 27 éves nő között lehet szerintetek komoly kapcsolat? Komolyan vehet egyáltalán kapcsolati szinten egy ilyen korú férfi egy ennyivel fiatalabb nőt?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 10:45
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Inkább az a kérdés, hogy önmagát mennyire veszi komolyan.


Amúgy bármi lehet.

tegnapelőtt 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem hiába veszi komolyan úgyse fog működni a korkülönbség miatt.
tegnapelőtt 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

A csajjal csak a kora miatt van sztem. Ha 35-40es lenne meg nem.

Igy meg nem komoly az egész.

tegnapelőtt 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne működne? 2 felnőtt emberről beszélünk. Nagyszüleim között 21 év korkülönbség volt és több mint 40 évig éltek együtt. Ha két ember szereti egymást,akkor nem számít a kor. Ilyenen csak azok akadnak fenn,akik amúgy se szeretik egymást,de ez 1-2 év korkülönbség esetén is ugyanígy felteheted a kérdést, ott is lesznek akik hamar szétmennek, meg akik életen át együtt maradnak.
tegnapelőtt 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Majd lesz egy auzista gyerekük a no nemtud lelépni es happy end.
tegnapelőtt 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

22-39 evesek voltunk 6 eve, de csak masfel evig birtuk.

Hogy nektek bejon, az jo kerdes, rajtatok all.

tegnapelőtt 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nem ettől függ.
tegnapelőtt 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Enyhén sok, de simán lehet. Ez helyzetfüggő és személyfüggő.

Egyrészről lánybarátom tiniként összejött 26 év feletti fickóval, hosszú-hosszú éveken át együtt voltam, a fickó nem a fiatalkora miatt kedvelte, a lány mindenben érettebb volt.

Nekem melegként volt 16 évvel idősebb pasim, viszont nálunk mégis kiütközött generációs és egyéb körülményes szakadék. A saját életem később indult és még nem voltam önálló, ő pedig már belesüppedve egész életére nem lesz az. Azóta én együtt élek párommal, exem nem lesz már erre képes.

tegnapelőtt 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még éppen vállalható ez a különbség.
tegnapelőtt 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20-30 is befuccsolhat, meg ez is meg minden.


2 emberen múlik, működhet is, sok múlik azon mennyire figyelnek oda magukra.


Az a 47 éves lesz akit a közönség elképzel h pocak löttyedt test kopaszodó vagy sportos igényes a testére is

tegnapelőtt 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!