Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos-e jelentőségteli-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos-e jelentőségteli-e a másik hangja, milyen a rezgése ha megszólal és mi az amit kivált belőled?

Figyelt kérdés

keresem a legszebb férfi hangot amitől megrezonál a női lélek

küld el privátban neked milyen a hangod?

téged is érdekelnek a rezgések a női hang frekvenciái és mit vált ki belőled?


tegnapelőtt 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bakker fontos. Néztem videót youtube-on és egy pasinak bár nem látszott az arca a hangja tetszett. Fontosak a rezgések, energia ami árad az emberből tudatalatt többnyire.
tegnapelőtt 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Hat nekem nem tetszik a sajat hangom, Bika Merkurom van. Utalom magam hallgatni felvetelrol.



Ha akarod, kuldok neked hangfelvetelt melo utan :)



40F incel

tegnapelőtt 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: A Bika Merkúrod honnan tudod? Ezós vagy? :O
tegnapelőtt 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb magát a pasit sejteti.

Ha vki határozott pattogo hangon hosszu kormondatokban komolyan beszél az általában ésszel él racionális és kritikus meg ugyes okos tanult karrierista. Bemutatják magukat az életüket altalában.(pl Balázs a rádióban)


A mélyebb búgóbb vagy szexibb hangú pasik akik beszelgetesek alatt inkább a nőre bókokra flörte fűzésre törődésre teszik a hangsúlyt, már valahogy közelebbinek érzem magamhoz.(kb Elvis styl)

Aztán a magasabb hangu fiatalabb idiota rapszövegeket linkelő, meg a dj mixeiket átküldő srácok már megint egy másik réteg. Ezek még szerelmet is ugy vallanak kb hogy tetszik az uj számom vagy a napszemüvegem?(ergo neked akarok tetszeni, érted mindent)

tegnapelőtt 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Ja meg a rekedtes hangu alkoholisták

Pl itt hallani az egyik legmélyebb hangu ürge a világon. Van rola is video de azt most nem találom

[link]

tegnapelőtt 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*fiatalok utánozzák deep sea singer-t az eredeti előadó van vagy 50 -60 éves amugy az nincs meg
tegnapelőtt 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A Bika Merkúrod honnan tudod?"



Benne van a szemelyimben, hogy mikor szulettem.



40F incel

tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos, milyen egy nő hangja. (F)
tegnapelőtt 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!