Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel szeretném hívni telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szeretném hívni telefonon a kiszemeltemet, aki hónapok óta tetszik, mit mondjak?N

Figyelt kérdés

Most 2 hónapig nem fogunk találkozni, ha nem hívom fel. Nincs kedvem ezen pörögni egész nyáron, hogy mi lett volna ha.

Igazából az ami a legjobban fáj és zavar,(ettől be is gyulladt a torkom a kimondatlan szavaktol) hogy nem derül ki milyen velem.

Lehet egy csodálatos szerelem tud kibontakozni, ami az én megérzésem belül.

A férfinek tapasztalni kell a nőt, hogy tudja őt választani.

Magamba rekedtek a szavaim érzéseim.

Szeretném élvezni a nyaramat.

Úgy érzem azért nem mindegy hogyan tálalom, de fel szeretném vállalni tisztan és őszintén, hogy erre ő tudjon reagálni. nyilvan nem szeretnék ömlengésbe átmenni. laza könnyed kapcsolódásra vágyom.

Ugyanakkor az is bennem van, hogy nehogy elrontsam, persze akkor tuti el fogom rontani ha ezen agyalok:DD

élőben kellett volna olyan szitut teremteni, de most most van és most ez van..köszönöm a válaszokat, hátha tovább lendülök a bátorság irányába végre.



jún. 26. 17:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%
18 lazán könnyedén egy két kedves érdeklodo mondat egy két vicces dolog eleinte azt nem ártana elérni hogy egyáltalán megnyíljon es szóba álljon veled.
jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem bírsz magaddal,hàt keresd meg!


Így legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad.Viszont abban a formában, ahogy leírtad, tényleg túl teàtràlis lenne.

Valahogy lazàbban,humorral kéne megközelíteni a dolgokat.

jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Senior Séf ***** válasza:
94%
Akárhogy vezeted elő, felkínálkozásként fog hatni. Hétfőre az egész haveri köre kíváncsian várja a fejleményeket.
jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

20 hát ilyenkor azt érzem lehet felesleges itt kérdezni ezen a siteon

mert sok minden történt az elmúlt évben.

nyilvan nem ismersz engem, hogy miken mentem keresztül és a férfit sem illetve a pontos interakciónk

és ezt itt nem lehet leírni pár sorban

így nem lehet átlátni hogy mi a jó

valószínű most kínomban írogatok ide mert sokat sírok és valahogy enyhíteni szeretném a fájdalmam

jún. 26. 20:39
 25/37 A kérdező kommentje:
23 igen lehet hogy kibeszélnek..
jún. 26. 20:40
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Ő miért nem hív fel téged?
jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Noren1989 ***** válasza:
43%
#26, mert nem több neki, mint Julis a szàmvitel kurzusról.
jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

talán mert féltettem a komfortzonám, és nem voltam elég nyitott felé.

inkabb zartam, és sok minden régi dolgot felhozott bennem aminek tisztulnia kellett bennem, triggerelt.

először a nőnek érdemes szívnyitásba kerülni és jól lenni belül, hogy igazán kedves tudjon lenni a férfi felé aki fontossá kezd válni.

csak ez nem mindig olyan egyszerű amikor sok mindenen keresztül megy az ember az évek során..akár gyerekkori bántalmazások vagy felnőttkorban megélt akár érzelmi bántás vagy fizikai utan.szoval ez egy folyamat amíg az ember visszatalál a forrásához és kellő bizalommal tud lenni önmaga felé és a társa felé is. de ez a férfi nagyon jó irányba alakitotta az életem, mindenképp hálás vagyok Neki, hogy az életem része volt és segitette az utamat

jún. 26. 21:08
 29/37 Noren1989 ***** válasza:
21%
Pszichológus milyen gyakran làt?
jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
jo éjt
jún. 26. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!