Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel szeretném hívni telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szeretném hívni telefonon a kiszemeltemet, aki hónapok óta tetszik, mit mondjak?N

Figyelt kérdés

Most 2 hónapig nem fogunk találkozni, ha nem hívom fel. Nincs kedvem ezen pörögni egész nyáron, hogy mi lett volna ha.

Igazából az ami a legjobban fáj és zavar,(ettől be is gyulladt a torkom a kimondatlan szavaktol) hogy nem derül ki milyen velem.

Lehet egy csodálatos szerelem tud kibontakozni, ami az én megérzésem belül.

A férfinek tapasztalni kell a nőt, hogy tudja őt választani.

Magamba rekedtek a szavaim érzéseim.

Szeretném élvezni a nyaramat.

Úgy érzem azért nem mindegy hogyan tálalom, de fel szeretném vállalni tisztan és őszintén, hogy erre ő tudjon reagálni. nyilvan nem szeretnék ömlengésbe átmenni. laza könnyed kapcsolódásra vágyom.

Ugyanakkor az is bennem van, hogy nehogy elrontsam, persze akkor tuti el fogom rontani ha ezen agyalok:DD

élőben kellett volna olyan szitut teremteni, de most most van és most ez van..köszönöm a válaszokat, hátha tovább lendülök a bátorság irányába végre.



jún. 26. 17:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor élvezd a nyarat és szarjál bele. Haverozz, bulizz és hagyd abba a simpkedést.

F

jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
26%
Ja, nő vagy... Akkor kb. csettintened kell és lesz kanod.
jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne ezt.
jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

igen az 1 választ kezdtem el a vakáció óta..tegnap is jazz buli. sport programok, rengeteg van minden napra.

de akkor is eszembe jut és akkor érzek a mellkasomnál ilyen fura érzést..

hiányzik és szeretnék neki mondani pár szót az érzéseimről, hogy megkönnyebbüljek, legalább ha elmondtam talán nem lesz bennem ez az érzés, ha megtettem a lépést felé.értitek

vagy várjak még pár napot hátha tényleg bele tudok szarni?:)

jún. 26. 17:18
 5/37 A kérdező kommentje:

és 1-es ha véletlenül pozitiv választ kapnék? na akkor mi van?

vele tudnám tölteni a nyarat

jún. 26. 17:20
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
És ha felhívod akkor fogtok találkozni?
jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
simpkedést amugy férfiakra szokták mondani, aki mindent megtesz hogy elnyerje a nő tetszését.megalázkodik.
jún. 26. 17:22
 8/37 A kérdező kommentje:
hát kétesélyes hogyha felhivom mit reagál, így viszont csak 1 esély van ha nem hivom
jún. 26. 17:24
 9/37 anonim ***** válasza:
77%

De ez nem az? Joformán már csak a térdenállás hiányzik. Egy kész óda. Túlzás nagyon.


Jobban járnál vmi olyasmi laza dumával hogy na tetszik az uj rucim? "Kép" ma voltam plázázni kár, hogy nem jöttél passzolna a kocsid a pláza elé.;)


Vagy nézd milyen a vacsim "kép" képzeld a xyzctv Gardenben vagyok, azt hittem itt leszel velem a pincér az nem olyan veled jobb lenne..


Vagy akármi baromság, aztán abbol majd kikerekedik vmi.


De ezek a ódák hallod. Mintha vmi leanyregényből vetted volna. Ne égesd magad.

jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%

szerintem mihamarabb kérdezd meg.


Az idegeid úgy sem fogják bírni, egész nyáron ezen fogsz agyalni miért nem tetted meg stb.


Ess túl rajta. Addig úgy sem fogsz nyugodtan aludni.

jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!