Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha semmi életkedvem sincs, hiába van párom?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére az életem kudarc, mert amúgy semmi nem jön össze, amit szeretnék. Amúgy is csak hétvégente találkozunk, ami nem sok idő.
jún. 24. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek vannak mélypontok az életében, ha van kapcsolata, ha nincs. Az, hogy most olyan munkát csinálsz, amit nem szeretsz, nem jelenti azt, hogy így kell maradnia. Hidd el, tudom. Amikor állást kerestem, mikor kikerültem az oktatásból maga volt a pokol. Én is dolgoztam olyan helyen, amit utáltam. Idővel aztán jobb lett, jobb állásom lett, lettel hobbijaim (amit azok mellett a munkák mellett nem igazán engedhettem meg magamnak...). Keress egy célt magadnak, legyen pl egy álommelód, és tegyél érte, legyen az továbbképzés, vagy folytonos jelentkezés ilyen helyekre, ha már van képzettséged hozzá. Nem mondom, hogy egyszerű, néha sokkal könnyebbnek tűnik feladni, és nem foglalkozni semmivel, ez egy teljesen normális reakció. De hosszútávon jobb lesz, ha szokássá válik, hogy küzdesz, mert nincs is annál jobb, amikor végre összejön. Ami még fontos, hogy ha van valami, amit csinálni szeretnél, maradj napra kész a témával. Keress egy csatornát, vagy oldalt, fórumot, ahol ilyesmiről van szó. Ha nem tudod, mit csinálj, érdemes egy karrier tanácsadón elgondolkodni, ha magadtól nem megy a felfedezés. Sokat segít, ha pároddal, barátaiddal is tudsz erről beszélni. Sokszor jobban látják kívülállóként a dolgokat.

Sok sikert, és ne add fel! Mindenki kerülhet a gödör aljára, de a lényeg, hogy egyszer kimássz belőle. Nem baj, ha mások gyorsabbak, ügyesebbek, a kitartás a legfontosabb.

jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyári munka lealjasodás? Soha nem dolgoztam gyárban, de ezt minden gyárban dolgozó nevében kikérem magamnak!
jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Újítások bevezetése; azon dolgok, amik nem mennek, nehézségekbe ütközik, azokat más megközelítéssel közelíteni-oldani meg.
jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért csak hétvégén találkoztok? Mitől a párod, ha neked így nem elég, nem jó?
jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!