Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz házasságban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz házasságban vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy férjem, akivel már 6 éve együtt vagyunk, ebből 2 éve házasok, és van egy 3 éves kislányunk. Ezernyi probléma az évek során, mindig kitartottunk egymás mellett nem csaltuk meg egymást. Viszont! Már megismerkedésünknél sem volt részemről szerelem, hogy őszinte legyek részemről úgy indult hogy kipróbálom milyen, ő az első komolyabb kapcsolatom illetve ami tényleg igazi kapcsolatnak indult, előtte egy fiú volt akivel együtt voltam de az egy lehetetlen kapcsolat volt. Szóval, sosem éreztem azt, hogy milyen helyes az az ember akivel együtt vagyok, vagy hogy milyen okos. Kétség kívül nagyon jószívű és mindig peóbál egyre jobb lenni, de a kémia nincs meg egyáltalán, ez több formában is megmutatkozott. Hogy miért jutottunk el idáig? Egy ideig hiába nem éreztem a vonzalmat, úgy voltam vele hogy ő kedves, szeret, és egy biztos pont mert mindig hűséges, plusz nem voltam ilyen lelki-értelmi szinten mint most, egy csomó mindenből felépültem nagyjából.( testkép zavar, depresszió, elutasítottság, stb) majd fogamzás gátló mellett összejött a gyerekünk, akit eszem ágába nem volt elvetetni(erről most is ez a véleményem), nem bántam meg. Aztán azt hitten velem van a baj, túlságosan elvisznek az érzelmeim a józan ész helyett. Hát összeházasodtunk, gyerek mellé dukál. És most itt tartok, tartunk, hogy konkrétan olyan érzéseim vannak egy idegen férfi iránt akit csak a tv-ben láttam mint utoljára 14 éves koromba mikor láthatatlanba beleszerettem egy hírességbe. A férjem iránt sosem éreztem ilyet, mint (ez most viccesen hangzik, nekem is hihetetlen) Szoboszlai iránt. Nem tudok elaludni, nem vagyok éhes, stb… mint tinikoromban, pedig már nem vagyok az.

#fellángolás #nemtetszikaferjem
jún. 24. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Pszichológushoz fordulj!
jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell összejönni olyannal, aki iránt nem érzünk vonzalmat... Nem is értem miért csinál valaki ilyet.
jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Képes voltál évekig megjátszani neki a szerelmet? Ezt mégis hogy sikerült?
jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Leclerc ***** válasza:
100%
Most ez remélem csak valami trollkodás akar lenni. Mert ha nem akkor fejben nem vagy rendben. Komolyan azt hitted, hogy működni fog úgy hogy igazából nem is szeretted?
jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, rossz hazassagban vagy!
jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez egy incel troll kérdés.😅 Az elején még el is hittem, aztán túltoltad a Szoboszlaival. Majdnem sikerült!😅😅
jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#3 Sokan csinálják. Főleg nők. Pont azért, mert bevették azt a szar dumát, hogy elég, ha a másik normális, rendes, kedves, hűséges, szépen bánik veled stb., ezt értékelni kell, ez a fontos, felnőtt létedre ne legyél kis hülye tini szinten, hogy szerelemre vagy legalább kémiára ácsingózol, különben is nőként ne legyél már egy alantas ösztönlény, aki túl nagy jelentőséget tulajdonít a szexnek. Meg amúgy sem lehet mindent megtalálni egy emberben... Mondjuk ezzel majdnem egyetértek, inkább azt mondanám, rendkívül nehéz, és ha nem adja ennél alább az ember + nincs szerencséje, akkor könnyen egyedül maradhat akár élete végéig.
jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Tényleg jobb tönkre vágni azért gyerekek életét, csak mert egoisták vagyunk és nem akarunk magányosak maradni... amúgy egy ilyen kapcsolatban magányosabb leszel, mintha egyedül lennél és megcsalás vagy szakítás a vége.
jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igaz gyerek nélkül, de nálunk ugyanez volt a felállás: amikor (ex)férjemmel megismerkedtem, mondom ő a tökéletes férfi: gondoskodó, kedves, érzelmes, házimunkából úgy kivette a részét, hogy szólni sem kellett neki, intelligens, hűséges és erkölcsös ember volt.


Gondoltam ennél több mi kell még?

Hát szerelem az részemről nem volt. Erre akkor jöttem rá, amikor tíz év elteltével belépett egy férfi az életembe, akinél olyat kezdtem el érezni, amit a férjemnél soha: szerelmet, vonzódást, vágyat, kémiát...

Ez a felismerés kellett ahhoz, hogy bármennyire is jónak tűnt eddig minden, rájöttem, hogy valójában nem az. Egy baráttal éltem együtt, nem is a férjemmel gyakorlatilag.

Bár ezzel a fickóval, aki felé érzelmeket kezdtem érezni, nem lett kapcsolatunk (nem is akartam megcsalni a párom), mégis beadtam a válást.

Mert rájöttem, hogy ez így nem élet.

Lehet hogy most egyedül vagyok, és a volt férjem a mai napig értetlenül áll a dolog előtt, mi történt hirtelen, úgy érzem ez volt a legtisztességesebb döntés.

jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!