Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ér kevesebbet az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér kevesebbet az én szavam, mint a haverjáé?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, hogy a fejébe vett valami baromságot és nem tudtam lebeszélni róla. Aztán ha haverja is azt mondja rá, hogy baromság, akkor mindjárt megváltozik a véleménye. Például kitalálta, hogy kitetoválja a nyakát, hitelt vesz fel autóra, mérges kígyót akart tartani és még számtalan eszement ötlete volt. Mindannyiszor probáltam lebeszélni, de nem hallgatott rám, aztán ha a haverja is ugyanazt mondta, hogy ne csinálja akkor azonnal meggondolta magát. Eddig csak az volt a szerencse, hogy egyezett a véleményünk a haverjával, de ha legközelebb azt tanácsolná neki, hogy hagyjon el akkor tuti dobna.
jún. 24. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tisztel téged annyira, hogy fontos legyen a tanácsod és átgondolja. Komolyan ne tervezz vele. Szexkapcsolatra jó max.
jún. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg próbáljak még határozottabb lenni? A haver csak annyit mond neki, hogy "hülye vagy b+?!" Ilyen stílusban kellene nekem is beszélnem?
jún. 24. 05:58
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld ki, de szerintem max. megsértődik rád, mivel nem szokta meg ezt a stílust. Lehet ő szakít veled.
jún. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk nem egy gyerekszinten levővel kellene kezdeni, hanem egy férfivel akinek nem kell magyarázni semmit.
jún. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Valamiért méfis együtt vagy ezzel a mentális kisfiúval.

Kitalálom: amúgy tök jó pasika?

jún. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Még gyerek.
jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy az ilyen "férfiaknak" hogy a francba van párjuk, miközben nekem meg nincs?!
jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakítani kéne mert eleve éretlen, értetlen.
jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem vesz komolyan, nem ad a szavadra és ez nem fog megváltozni. Időpocsékolás.
jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!