Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak bosszút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút a barátnőm exén?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat, és tegnap véletelenül találkoztunk az exével egy szórakozóhelyen, ahol már félig részeg volt. 190 centis kigyúrt állat és belém kötött, majd arcon ütött, amitől elestem. (vézna gyerek vagyok, alig 70kg) Fizikailag nem sérültem meg, nincs semmilyen nyoma pofonnak, de úgy érzem, hogy nagyon megalázott és megfosztott a férfiasságomtól, amibe nem tudok belenyugodni. A barátnőm azzal vígasztal, hogy nagyon sajnálja, hogy miatta keveredtem ilyen helyzetbe, és büszke rám amiért nem ütöttem vissza. (nem is tudtam volna)

Sajnos nekem ez nem vígasz, úgy érzem, hogy ez a tett mindenképp megtorlást érdemel, csak nem tudom hogyan vághatnék vissza, mert fizikailag nem vehetem fel vele a versenyt.



jún. 22. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Feljelentés. Ez tettleges becsületsértés. A barártnőd büszke lesz rád, hogy nem viselkedsz állatként, az exe meg szív majd a bírósági procedúrával.
jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, feljelentést semmiképp. Azt megintcsak férfiatlannak tartom. És mint mondtam, nincs nyoma a pofonnak.
jún. 22. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Az a ferfiatlan ha a 190cm kigyúrt állat kezet emel egy nálánál kisebb emberre. Sem férfiassága, sem pedig becsülete!
jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ne. Én nagyon szomorú lennék, ha a párom lesüllyedne erre a szintre.
jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Ő volt durva és bunkó, egyetértek a barátnőddel, aki büszke a viselkedésedre, és a 4-es is jót mond, ne süllyedj ilyen szintre.
jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Vigyél neki 1 csokor virágot
jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, még szereti a barátnődet, aki téged választott. Itt mivel akarsz még bosszút állni?🤔
jún. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
38%
Leitatod, megdugod. Fotózod.
jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dedó
jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!