Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy régi barátnak hogy jelezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi barátnak hogy jelezzem, hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel 5 éve ismerjük egymást. Egy középiskolába is jártunk, így sokat találkoztunk. Egyszer megkérdezte, hogy lehet-e több barátságnál és mondtam, hogy nem. Egy ideig el is voltunk, majd nagyon elkezdett "udvarolni". Akkor eltávolodtam tőle teljesen, de a baráti körünk ugyanaz volt. Hiányzott a barátsága, de nem is akartam keresni, nehogy félreértse. Később megbeszéltük és újra közöltem, hogy nem fogok rá másképp gondolni, mint egy barát/esetleg testvér személyre. Elméletileg el is fogadta.


Most úgy alakult, hogy oda tudnék menni dolgozni ahol ő is van, vele járnék amíg le nem teszem a jogsit. Ma volt nálam hosszú idő után, de még mindig célozgatott arra, hogy érez irántam valamit.


Nekem nagyon fontos a barátsága, de nem tudnék mást adni neki. Megpróbáltam rávenni magam arra, hogy hátha tetszik, de nem. Nagyon jó ember, de semmi vonzalom nincs meg bennem iránta. Sajnálatból pedig nem jövök vele össze. Többször mondtam, hogy nem érdekelnek fiatal pasik (3 évvel fiatalabb), vagy hogy nem szeretnék kapcsolatot.


Egyéb ötlet, hogy mivel jelezzem/mondjam neki?



#barát #Egyoldalú vonzalom
jún. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit már gáz a gyerek, hogy a leírtak alapján nem veszi észre magát. Talán az lenne a legkegyesebb, ha simán csak eltávolodnál tőle.
jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem csak beképzeled magadnak, hogy többet akar?
jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak: ma egyenest célzást tett randira, amit nem tudtam hirtelen lereagálni. Nagyon szeretném, ha tényleg csak én képzelném be 🥹
jún. 21. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele tovább.
jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

"Nekem nagyon fontos a barátsága"



Azt buktad, Chad-ezz tovabb.....



40F incel

jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!