Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne így nézzek ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne így nézzek ki?

Figyelt kérdés

15/l vagyok.

de úgy nézek ki mint egy 12 éves kislány :S

Nem szeretem magam annyira festeni, de már zavar hogy minden barátnőimnek volt egy csomó barátja, meg túl vannak már sok mindenen én meg SEMMI :/

még soha nem volt barátom sem. :S

Am meg még az is közrejátszik hogy alacsony vagyok 157cm. :/

Bár ez, hogy alacsony vagyok már nem zavar annyira mert középsuliban elég sok még alacsonyabb van :D de nekik nem olyan kislányos kinézetük van. :/


Szóval. Mivel nézhetnék ki annyinak amennyi vagyok?


2010. okt. 30. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A 15 éves lányok többsége nem annyinak néz ki mint amennyi, hanem 2-3 évvel többnek

Jó vagy te úgy

2010. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mint már mondtam...

én ezt szeretem. Legyél "idős", de nézz ki fiatalnak! Én csak ilyen lány fogok feleségül venni. :)

2010. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Babaarcod van? Vagy miért nézel ki úgy?:O


1. öltözködj csinosan (pl bokacsizma, szűk farmer, csinos felsők), de ne k.rvásan!

2. festeni nem kell magad, max kis szájfény. Ne nézz ki úgy, mint egy mázolvány.

3. viselkedj is korodhoz méltón. ezt nem letolásból mondom, mert nem ismerlek :)

és ne irigykedj a BARÁTAIDRA, AKIK 15 évesen megb.szatják magukat. Mi is ilyenek voltunk elsőben, aztán tavaly, végzősként rájöttünk, mekkora ribizlik azok a lányok :D

engem 19 évesen sokan 16-17nek néznek, de nem zavar, én örülök neki :)

Ha még valami kell küldj képet és adok tanácsot (nyugi nem teszem fel a fotód sehova).

19/L

2010. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok, csak egy évvel idősebb (még a magasságunk is egyforma :)) engem már nem nagyon érdekel, próbálom kihasználni: nyáron ingyen engedtek be egy koncertre, pedig a tényleges korom mondtam meg :)
2010. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen olyan kislányos az arcom :/

még alsóban olyan büszke voltam így visszagondolva mert akkor még szépnek tartottam magam, hogy ilyen vagyok. csak aztán a többiek elkezdtek nagyobbnak tűnni én meg ugyanolyan maradtam :/

2010. okt. 30. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziaa:D írj privit légyszi:) kiváncsi vagyok,hogy nézel ki,nekem is ugyanez a gondom,jó lenne valakivel megbeszélni:) 15/l
2010. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán ha sminkelnéd magad.
2010. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én pont olyan kislányos arcot szeretnék:)
2010. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem Veled van a baj, hanem azokkal a lányokkal, akik már ilyen fiatalon túl vannak, talán a szexen is! Ne akard elsietni! Ne változz meg és ne akarj idősebbnek látszani!!! Soha ne feküdj le senkivel kíváncsiságból vagy azért mert a korodbeli, vagy fiatalabb lányok már megtették!!! Semmibe nem menj bele, ha nem vagy 100%-ig biztos, hogy kölcsönösen szeretitek egymást egy fiúval!
2010. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 31. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!