Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért milyen érdekes, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért milyen érdekes, hogy a szép és a csúnya lányoknak is egyaránt vannak exei?

Figyelt kérdés
Nem érdekes, elgondolkodtató kérdés? Az úgymond jót se becsülik meg az emberek, ahogy a rosszat se.
jún. 21. 10:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
15# Ez nagyon csúnya volt tőled. Lehetséges, hogy férfiak terén sikeresebb vagy, de hogy emberileg megbuktál ezzel a kommenteddel, az is biztos.
jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
16:55 Szerintem simán statisztikát is hamisít, hogy simp-eljen a nőknek ... Ha Te vagy a férfitöbbletes kérdésből ismert 4 pipás... :D
jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
5%
35. Na igen ez nekem is megfordult a fejemben. Amúgy én úgy tartom fent a 60-65%-omat, hogy néha írok valami szépet a nőknek/nőkről és arra mennek a pontok. Olyan ez kicsit, mint amikor a számítógépes játékban az ember feltankol munícióval, ha nagyon kifogyóban van.
jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
11%
Bazze itt közbe törölgetnek.. ma 16:55-nak ment a ma 16:59
jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
30%

"néha írok valami szépet a nőknek/nőkről és arra mennek a pontok"



Hat en gyomorrontast is kapnek.



40F incel

jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
40f incel => 40fosós incel
jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Szép és csúnya. Lássuk csak, ja várj ez szubjektív. Zárható a kérdés.
jún. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Lássuk csak, ja várj ez szubjektív"



A nok izlese nagyreszt uniformizalt. Vagyis egy pasi vagy bejon a nok 90%-anak, vagy a 0 fele kozelit, es kozeput nem nagyon van. Minden ismerkedes ugyanugy vegzodott. Lenyegeben ez tartja ossze az incel kozosseget, felmegyek egy incel forumra, es mondjuk egy finn srac leirja a tapasztalatait a nokkel, hogy hogyan, milyen forgatokonyv szerint zajlottak ezek az ismerkedesi probalkozasok, es full ugyanaz a sztori, mint amit en tapasztaltam. Teljesen ugyanazon sema szerint bantak vele a nok, mint velem. Aztan mondjuk beir egy amerikai, aztan egy brazil srac, es total brutal ugyanazt a sztorit irja le. Tehat olyan, mintha lenne egy kollektiv konszenzus es konspiracio a nok reszerol. Ezert van napi 4000 bejegyzes az incels.is-en.



Szoval igen, akkor lennenek igazsagosak a parkapcsolati piaci viszonyok, ha szubjektiv lenne. De nagyon ugy tunik, hogy a nok figyelme egy fele ferfitipus fele fokuszal.



Az meg a masik, hogy ahanyszor megismetlem a PF-es ertekelest kulonbozo kepekkel, mindannyiszor 3-4 kozotti ertekelest kapok. Altalaban evente szoktam ismetelni, mert ha allandoan ott van a pofam, csuklobol nyomjak. De sosem kaptam sem 4-nel tobbet, se 3-nal kevesebbet. Vagyis ez a teny is az objektivitas fele mutat.



40F incel

jún. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

28 ez megint egy incel vinnyogás, ha nem írod oda hogy incel a leírtakból mindenki rájön. Az hogy kinek mi a szép az szubjektív. Itt az ideje hogy ezt elfogadd. Kezedben a saját életed, változtass rajta. Dagadt vagy? Fogyj le, menj kondiba stb. Rossz vagy a szociális készségekben? Próbálj meg szocializálódni, ez se megy? keress fel 1 szakembert. Az incelség a 21. század terméke a többi idióta nyomorult ideológiával, amit az olyan embereknek találtak ki mint te. Az olyan életével unatkozó és rettegő embertől mint amilyen te is vagy.

Ideje lenne összeszedni magad és a jelenben élni, vagy siránkozz tovább és halj meg egyedül.

jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29# embernek*
jún. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!