Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért milyen érdekes, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért milyen érdekes, hogy a szép és a csúnya lányoknak is egyaránt vannak exei?

Figyelt kérdés
Nem érdekes, elgondolkodtató kérdés? Az úgymond jót se becsülik meg az emberek, ahogy a rosszat se.
jún. 21. 10:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, neked mi is a problémád?
jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
15%

Erdekes, meghozza azert, mert a csunya fasziknak nincsenek exeik, es nekik apacaeletuk van.



40F incel

jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád mennyi ronda faszinak van már családja.... Nyisd ki a szemed, tele az utca ronda emberekkel.
jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Semmi érdekes nincs ebben
jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%

#12

A te apádnak is sikerült. 🤷‍♀️

jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%
#13 családjuk lehet, hogy van, de exük az viszont nincs! #trollüzemmódoff
jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%

"te apádnak is sikerült"



Ez egy gyonyoru komment volt, ugy, hogy lophaszt nem tudsz a csaladi hatteremrol. 12-es Napom van, vagyis van az a szemely, akit az apamnak hiszek, illetve van az a szemely, aki megdugott valakit, es abbol lettem en. Na, most ez a ket szemely vagy azonos, vagy nem.



Az biztos, hogy semmiben nem hasonlitok a verszerintinek hitt csaladom kb. egyik tagjara sem, senki nincs 180cm felett, inkabb a 170-et suroljak alulrol a ferfi rokonok. Otodikes koromban apam acelbetetes bakancsat kunyeraltam el, hogy felrugdaljam vele az osztalytarsaimat. Vagyis 10-11 evesen akkora volt a labmeretem, mint az akkor 40 pluszos apamnak. Es a 6 evvel idosebb batyamat is tulnottem.



De belso tulajdonsagokban sem hasonlitok senkire a csaladban. Apam anyam aktivan sportolt, anyam versenyszeruen, OB-n is indult a sportagaban. Batyam EB-n top 10-es helyezett, jelenleg a sportagaban edzo. En meg gyerekkoromban se tudtam 20 metert se lefutni kamrafibrillacio nelkul. De se mentalitasban, sem semmiben nem hasonlitok a csaladomra. Tehat vagy kibhaszottul felresikerultem, vagy pl. csecsemokoromban falhozbhasztak, vagy a verszerintinek hitt csaladom az nem igazan az. Incel kozel s tavol nincs a csaladomban, az unokatestvereim mind fullos csajok, vizilabdasokkal es kajakosokkal kavartak, a batyamnak se volt soha gondja a nokkel (Kos ASC, Oroszlan Mars 5. haz, pfffff, persze, hogy nem volt).



Szoval "az apadnak sikerult" kommentre emiatt nem tudok neked konkretumokkal szolgalni..... :)



40F incel

jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

40fincel ellentmondásba keveredtél, azt írtad 170cm körül vannak a férfi rokonaid és a bátyádnak semmi gondja a nőzéssel. A blackpill szerint a 170cm körüli férfi "nem kap nőt" csak a 185 centis macho Chad akikről ugye te magad is fantáziálsz itt.


Ezzel végleg hiteltelen blackpill tudatú lettél, nem vagy többé blackpill ikon. Hamarosan összehívjuk a blackpill mesterek tanácsát.

jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
22%

Top not nem kapott, de egesz turheto noi voltak. Ha olyan magas lett volna, mint en, akkor slay-elt volna.



"Hamarosan összehívjuk a blackpill mesterek tanácsát"



Vitassatok meg a Chadlet fogalmat is, mindekozben :)



40F incel

jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
70%
Hiába viccelodsz hiteltelen lettél nem vagy többé elismert blackpill tudatú fincel
jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!